реклама

реклама

Деякі перевізники припинили перевезення пільгових категорій населення в міських «маршрутках». Вони вимагають від міської влади підвищення тарифу до 4 гривень. Про це повідомив заступник міського голови Черкас Юрій Гончаров.

Фото з архіву

Фото з архіву


На думку Юрія Андрійовича, цим самим перевізники порушують попередні домовленості щодо забезпечення організації пасажирських перевезень в м. Черкаси.

– На сьогодні почастішали скарги громадян, жителів Черкас, які належать до пільгових категорій, стосовно того, що деякі перевізники відмовляють їм у безкоштовному перевезенні  в міських «маршрутках», – розповідає Юрій Андрійович. – Особливо вражає, коли відмовляють в пільговому перевезенні найнезахищенішим категоріям населення. Наприклад, нещодавно «виставили» членів сімей, загиблих у зоні АТО. Це вже просто цинізм. Крім цього, я вважаю це порушенням наших попередніх домовленостей – ми обіцяли відшкодувати з міського бюджету кошти за перевезення пільгових категорій за результатами першого півріччя. І більшість перевізників з розумінням ставляться до цього.

Юрій Гончаров звертається до всіх перевізників із розумінням поставитись до ситуації, що склалася не лише в нашому місці, а й в усій країні, та не створювати соціальної напруги, зазначають у прес-службі Черкаського МВК.

– Хочу зауважити, що численні перевірки, що проводяться департаментом ЖКК, виявляють значні порушення в організації пасажирських перевезень в м. Черкаси: деякі перевізники не дотримуються графіків руху, автобуси паркуються в невизначених місцях, мають місце випадки нетактовного поводження з пасажирами з боку кондукторів та водіїв. За умовами договорів, вони можуть бути розірвані в достроковому порядку, – підсумував Юрій Гончаров.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 ЛВВ 27.06.2015 11:36
Цитую Бувший:
А де вон.. так.. розумн.. взя..ся??? шо він зробив корисного у житті крім піару??

На сайті міськради є розділ "Заступники" (міськ. голови). Там написано звідки він взявся. Взагалі, він нормальна, адекватна людина, хоча і чиновник. Побільше б таких в мерії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Сеня Рудик 27.06.2015 00:14
від міської влади... - автор взагалі думає шо пише? Може в нас рабовласницький лад і та "влада" володіє містом? Але це не жарт: як пишемо так і сприймаємо і це одна з головних наших проблем. Виходити із цієї ями почнемо, коли перестанемо "обирати владу" а ми, ВЛАДА, будемо обирати керівництво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Бувший 26.06.2015 23:03
А де вон.. так.. розумн.. взя..ся??? шо він зробив корисного у житті крім піару??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 микола 26.06.2015 14:45
Цитую Oles:
Соціальна напруга стоворена не превізниками , а владою, яка не запезпечує населення достойною зарплатою, аби люди могли безболісно оплачувати свій проїзд. Якщо грошей у людей нема, то проїзд повинен коштувати дешево, а різницю нехай компенсує держава , або якийсь дядько з-за океану.


Держава вам нічого не винна - в усьому цивілізованому світі люди самі собі заробляють, а не скіллять сидять що життя пагане! а що ти, авторе цих строк зробив особисто для створення робочих місць, для розвитку країни ?!
тільки сидить тут патякає, розумник, а працювати хто буде ?!!! буває зайду на обід у магазин сільпо центральний у любаву - народу повно, вештаються без діла і молодь і старі - і щось не зрозуміло а працювати хтось буде чи ні ?!
Ледачі пройдисвіти ! не вмієте працювати - будете вимирати !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Семен Захарович 26.06.2015 14:15
Цитую Я черкащанин:
А у влади, тіпа, грошей дофіга, тільки забезпечувати не хочуть?

А шо таки денег нет у властей???? Да не делайте народ дураками. Как в ОДАх и мериях ремонты варганить, Прокуратуры навощивать и оплачивать полеты/переезды бездельников чиновников то ох как деньги есть. Не лги людям!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Джон Глэбб 26.06.2015 13:50
Цитую Я черкащанин:
Цитую Oles:
Соціальна напруга стоворена не превізниками , а владою, яка не запезпечує населення достойною зарплатою, аби люди могли безболісно оплачувати свій проїзд. Якщо грошей у людей нема, то проїзд повинен коштувати дешево, а різницю нехай компенсує держава , або якийсь дядько з-за океану.


А у влади, тіпа, грошей дофіга, тільки забезпечувати не хочуть?


Значит, остаётся "якийсь дядько".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 ЛВВ 26.06.2015 13:05
Юрій Андрійович, що Ви все "вокруг да около". Називайте номер маршруту, прізвища водія та кондуктора, розривайте договір. Всі підстави для цього є. Не уподобляйтесь Одаричу: у нього всі погані, а як до звільнення, то кишка тонка. Є факт цинізму, "нахер с подводной лодки". Давайте дорогу іншим, може будуть кращі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 roll 26.06.2015 12:41
Ух! Я його боюсь! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 федор принципиальный 26.06.2015 11:50
Опустите цены на бензин-СЛАБО,потом и говорите о цене проезда,тарифы на прживание растут,цены на продовольственн ые и прмышленннные товары тоже растут,идите к ткаченко,пусть вначале он в своих лавках опустит цены-тоже СЛАБО.....