Повернення історичної пам’яті, а не «безкоштовний борщ і 100 грам» має бути головним на святі Дня незалежності, вважає заступник міського голови, депутат обласної ради Любов Майборода.
- Це добре, що міська влада поставила завдання відзначити День незалежності як найбільше свято. Але виникають сумніви щодо реалізації. Не хотілося б, щоб свято перетворилося на роздачу борщу з яловичих хвостів. Вважаю, що це приниження національної гідності. Важливо показати, як здобувалася ця незалежність. Згадати тих, хто боровся за неї і 300 років тому і 20. Я пам’ятаю, як 20 років тому стояла на східцях біля облдержадміністрації разом з тодішнім міським головою Володимиром Соколовським і ми вітали черкащан зі здобуттям незалежності, - розповідає «Прочерку» заступник мера з гуманітарних питань.
На думку Любові Майбороди, доцільно провести «круглі столи» за участю науковців, громадських діячів, письменників, повісити святкові біг-борди з портретами видатних українців.
- Я пропонувала міському голові організувати Співоче поле. Колись була на такому дійстві в Естонії ще близько 20 років тому. Людям роздають тексти народних пісень, вони одягнені в національні костюми… Це просто надзвичайні враження… Нам також потрібно піднімати планку людської гідності, а не перетворювати свято в шлунково-кишкові задоволення.
Програма заходів, яку пропонує мерія, на думку Майбороди, не несе ніякого інтелектуального навантаження і нічим не відрізняється від будь-якого іншого свята. Та навіть вона не повинна затьмарювати величі події.
- Майборода, Одарич, Тулуб – це тимчасові явища, а незалежність маємо оберігати завжди, - вважає посадовець.
реклама
Коментарі
для "хобгоблин"
та вона то знає, їй би побалакати.
зы
мабут сама Майборода мынусуэ
"«Родзинкою» відзначення 20-річчя України стане конкурс на найкращий дизайн одягу чи зачіски в українському стилі.
Уперше в Україні відбудеться масштабне співоче дійство – «Співочі Черкаси». У Долині троянд буде розміщено 3 сцени, на яких виступатимуть 3 відомі гурти. Громаду умовно розділять за віковим принципом на молодше, середнє і старше покоління. Співаки разом із глядачами, яким безкоштовно подарують пісенники, почергово виконуватимуть українські народні пісні. Згодом всі об’єднаються під найбільшою сценою, заспівають кілька пісень і на завершення – Гімн України.
На всі заходи організатори закликають черкасців приходити в українському народному одязі як традиційному, так і з елементами модерну. "
http://www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=2034&s=1&s1=17
То может Майборода не знает, что организовывает город?
Стрічка RSS коментарів цього запису