Генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул не братиме участі у виборах голови Черкаської обласної федерації футболу, які відбудуться 6 жовтня. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.


– Мені дуже неприємно, що завдяки якимось людям із Черкас або з федерації футболу області розповсюджена інформація про те, ще я хочу бути головою федерації футболу Черкаської області. Заявляю, що намірів таких ніколи не мав і мати не буду. Тому нехай заспокояться кандидати, які борються там, скубуть один одного. Я не буду висувати свою кандидатуру, тому що не маю бажання і відповідно до процедури я не встигну це зробити, – сказав Володимир Лашкул.

Гендиректор «Черкаського Дніпра» додав, що зараз головне, щоб головою федерації футболу обрали людину, яка буде самовіддано проявляти ініціативу та працювати на розвиток черкаського футболу.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Я з Катеринополя 06.10.2015 15:24
Цитую Михайло:
20 років грав на першість області і е помню гри коли б судили чесноСудді і інспектори всігда брали грошіюКажуть,що ділилися з федерацією.Треба їх усіх почистити.Президентом федерації був би хорошим Віктор Андрійович Миколенко.

Також 16 років відіграв на обласну першість.Судді це просто тьма.Миколенко,Чупри на,Гончаров-це ті хто покладе край беспредєлу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Михайло 06.10.2015 15:07
20 років грав на першість області і е помню гри коли б судили чесноСудді і інспектори всігда брали грошіюКажуть,що ділилися з федерацією.Треба їх усіх почистити.Президентом федерації був би хорошим Віктор Андрійович Миколенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Правий хал 06.10.2015 12:53
Давно пора змінити керівництво нашої федерації,вигна ти х..барників і продажних суддів.Ігор Чуприна показав,що вміє і в футбол грати і продажними в зуби д..ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Кузя 06.10.2015 10:00
Цитую Іван Яремчук:
Чув про роботу Гончарова в міні-футболі.Кандидатура хороша.Ще головою федерації можна обирати Ігоря Чуприну.Бувший гравець Дніпра,хороший тренер і в свої 59 років виходить на поле за черкаську "Енергію".

Юра Гончаров і Ігор Чуприна хороші кандидати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Іван Яремчук 05.10.2015 20:53
Чув про роботу Гончарова в міні-футболі.Кандидатура хороша.Ще головою федерації можна обирати Ігоря Чуприну.Бувший гравець Дніпра,хороший тренер і в свої 59 років виходить на поле за черкаську "Енергію".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Мунтян 04.10.2015 21:11
Цитую Йожеф Йожефович:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Потрібно обрати Гончарова.Порядна людина,ефективн ий менеджер.

Дак у вас в Черкассах более достойной кандидатуры нежели Юрий Гончаров и нету.Избирайте Гончарова!!!

Йожеф Сабо слова на ветер не бросает.Конечно Гончаров.Никаких Фащиев и залетных пергнатых.Лучше местный,провере нный журавель,чем эта голубевидная синица в небе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Йожеф Йожефович 04.10.2015 14:43
Цитую О.ЧУПРИНА:
Потрібно обрати Гончарова.Порядна людина,ефективн ий менеджер.

Дак у вас в Черкассах более достойной кандидатуры нежели Юрий Гончаров и нету.Избирайте Гончарова!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Обломов 04.10.2015 11:19
Цитую О.ЧУПРИНА:
Потрібно обрати Гончарова.Порядна людина,ефективн ий менеджер.

Сильно заляпался Радуцким. Был бы порядна - обходил бы десятой дорогой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Паганель 04.10.2015 09:17
Та да. Будучи губернатором целого острова папуасов какой смысл возглавить еще и отдельное племя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 О.ЧУПРИНА 03.10.2015 21:53
Потрібно обрати Гончарова.Порядна людина,ефективн ий менеджер.