реклама Делікат

Нещодавно у Каневі відзначили двадцятиріччя існування відомого за межами міста літературного журналу «Склянка часу», який виходить трьома мовами: українською, російською та німецькою, пише kanos.com.ua

Творчу зустріч, присвячену річниці заснування журналу та видавництва з аналогічною назвою, проводив його редактор Олександр Апальков. На заході були присутні постійні дописувачі журналу, які приїхали зі всієї України, та запрошені гості.

«Журнал живе 20 років і мені приємно видавати його тут. Мені пропонували змінити місце видання журналу. Але є така чудова приказка: «Де ти знаходишся, там і мусиш працювати». Я тут живу, тут живуть мої діти, моя сім’я», – радісно відкрив захід Олександр Апальков.

Першим до всіх присутніх звернувся міський голова Канева Ігор Ренькас, який з його слів, давно знайомий з головним редактором та його творчістю.

«Сьогодні видатна подія для Канева. Адже спочатку я не вірив у вихід журналу, але він існує та переконаний - буде існувати. Своїм журналом Олександр підтримує художню та літературну цінність міста. Дякую, що ти є», – резюмував міський очільник та нагородив Олександра Апалькова почесною грамотою.

У відповідь, головний редактор журналу «Склянка часу» подякував міському голові та відзначив, що окрім нього, над створенням журналу працює ще маса талановитих людей.

«Я хотів би, щоб ви щиро привітали одну людину, завдяки якій цей журнал сьогодні є у Каневі, завдяки якій і є сьогоднішнє зібрання – це моя дружина Ірина Олексіївна Апалькова. Це вона знайшла мене у нетрях Харкова, звідти забрала у Черкаси, ну а звідти ми перебрались сюди», – розповів Олександр Апальков.

Крім того, своїми словами привітання в ході заходу мали також можливість поділитись постійні дописувачі журналу: В'ячеслав Пасенюк, Анатолій Крим, Володимир Єременко, Микола Москалець, Микола Шамрай та інші. Також були присутні і художники, які доклали руку до створення ряду ілюстрацій для видання. Зокрема, сестри Морозові, Анатолій Леонтьєв, Олена Білик та ін.

«Існування журналу не можливе без мистецького підґрунтя. Тож художники, які створювали ілюстрації для журналу посідають надзвичайно важливу роль», – розповів Олександр Апальков.

Зауважимо, що після творчої зустрічі, присвяченої двадцятиріччю журналу «Склянка часу», всі запрошені мали змогу поспілкуватися із улюбленими авторами, придбати їх книги та отримати автографи.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100