реклама

реклама

Екс-голова Черкаської облради, представник ВО «Черкащани» Валентина Коваленко після озвучення результатів голосування за голову облради зачитала заяву про вихід з фракції ВО «Черкащани».

У той же час, новообраний голова облради Олександр Вельбівець спробував оголосити перерву «для проведення консультацій з керівниками фракцій».

Проти виступив Микола Булатецький, який закликав громаду не уходити, щоб далі продовжувати обирати керівні органи, зокрема, заступників голові облради.

– Багато шановних депутатів з’їхалися з області. Їм що завтра-післязавтра їхати? Я попереджаю! прошу вас! Зокрема, треба проголосувати за заяву, яку озвучив Правий сектор (щодо крити дій влади – ред.) – заявив Микола Булатецький.

У разі відмови продовжити роботу, Булатецький закликав представників громадськості заблокувати залу.

Це обурило депутата-афганця Олександра Рибченка, який попросив Булатецького не збурювати депутатів, а чітко пояснити, що він хоче.

Булатецький закликає продовжувати сесію, хоч Рибченко зазначив, що для визначення кандидатів на посади заступників голови облради слід справді провести консультації.

Та Валентина Коваленко зауважила, що насправді всі кулуарно вже все обговорили, про що їй відомо.

реклама

Коментарі  

 
+5 #35 ганьба 27.11.2015 01:46
Цитую Приїхали:
Що і треба було ждати: їм той майдан і та війна = до спини. Все рішається за бабло. А Валентина Михайлівна зробила правильно. Нема що робити у тому болоті. :-x

В.К. була ГОЛОВОЮ ОБЛАСНОЇ РАДИ, яке ж там Болото?, то деж тоді МИ Черкащани? ЇЇ обирали не в пісочниці гратися, не піаритися на "днюхі" , та не цілуватися в челюсті з РИГАМИ, а боротися, з "болотом" і кричати в РУПОРТ, ЩО ЩОСЬ НЕ ТАК.а так в тому болоті і саму от Леших не отличить....вказувала кого коли нагороджувать,Н Е БОЯЛАСЬ, а от з фракції ВО «Черкащани» драпає,як лис за яким женуться вовки,.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #34 К.Ш. 24.11.2015 11:16
Цікаво, з фракції "Черкащани" вона вийшла, а куди ж вона війшла? Чи так, бовтається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #33 Катя 22.11.2015 20:25
Цитую Нестор Іванович:
Вина Коваленко в тому, що вона довірилася пройдохам і шулерам різної масті. Вибори "Черкащан" В.М. витягла на своїх плечах, !!!

Валентино Михайлівно, Ви трималися гідно і вчили як справжній чоловік, а ваші колишні колеги по фракції, як представниці відомої найдавнішої професії.

Организатор этого шабаша именно Коваленко. И эти ряженные с угрозами. Вспомните как заканчивала свою речь Коваленко заявляя что не откажется от участия в выборах на должность. Она смотрела туда где стояли ряженные правосеки, а эти заявления ее о национал-патриотической поддержке. Тогда баки мусорные и она типа не при чем. Одна банда, Батькивщина, Коваленко. Зайдите на сайт Мушиека в одноклассники. Там 30% его фотографий вместе с Олейником.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #32 не черкащанин 21.11.2015 10:21
Цитую Жесть:
Цитую Обдурений:
В.М. була першим номером у ВО "Черкащани". Покористувалася цим ВО, пройшлп в депутати і покинула. Ось і вір після цього усяким блокам і таким як № 1. Фе.

Кто кого кинул еще надо подумать. Без Коваленко они бы не набрали такой процент

Если девушку незнакомец, вечером, приглашает к себе домой, на чай - то она должна знать чем ЭТО закончится? На кого обижаться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #31 Оля 20.11.2015 22:45
Валя,конечно,ещ ё та чудачка!В прошлый раз тебя кто к власти привёл?Ну,вспомнила?Тоже ж договорняк был.То чего ты в этот раз не успокоилась?Никак поверить не могла,что хозяин бросил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #30 Нестор Іванович 20.11.2015 20:30
Вина Коваленко в тому, що вона довірилася пройдохам і шулерам різної масті. Вибори "Черкащан" В.М. витягла на своїх плечах, а партія поступила по відношенню до неї просто огидно. В цій ситуації спрацював відомий постулат: якщо сідаєш грати в карти із шулерами - роздивися, хто з присутніх за столом лох. Якщо ти такого не помітив, всавай і йди, тому що ЛОХ ТИ !!!

Валентино Михайлівно, Ви трималися гідно і вчили як справжній чоловік, а ваші колишні колеги по фракції, як представниці відомої найдавнішої професії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #29 Приїхали 20.11.2015 20:05
Що і треба було ждати: їм той майдан і та війна = до спини. Все рішається за бабло. А Валентина Михайлівна зробила правильно. Нема що робити у тому болоті. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #28 Жесть 20.11.2015 19:57
Цитую Обдурений:
В.М. була першим номером у ВО "Черкащани". Покористувалася цим ВО, пройшлп в депутати і покинула. Ось і вір після цього усяким блокам і таким як № 1. Фе.

Кто кого кинул еще надо подумать. Без Коваленко они бы не набрали такой процент
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #27 Жесть 20.11.2015 19:56
Правильно и сделала. :sigh: Как то люди не поняли, почему "Черкащане" ее не выдвинули, хотя она достойный кандидат на фоне других. Мутки-договорняки. Зачем люди гибнут, если опять ...и у власти? :sigh: :sigh: :sigh: