реклама

реклама

Співробітники управління Служби безпеки України у Черкаській області спільно з працівниками прокуратури припинили протиправну діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, яке надавало послуги з конвертації коштів. Про це повідомляє прес-центр СБУ. У результаті проведеної у Києві спецоперації під час передачі 230 тис. грн. готівки затримано трьох приватних підприємців: двох черкащан та киянина. Під час обшуку приміщень, вилучено ще близько 570 тис. грн.., бланки та печатки фіктивних підприємств.

Встановлено, що зловмисники у Черкасах та одному з районних центрів області створили чотири приватних підприємства, а також залучили низку фіктивних та діючих комерційних структур Києва, Дніпропетровська тощо, які займалися мінімізацією та ухиленням від сплати податків і незаконним переведенням безготівкових коштів у готівку.Організатори конвертаційного центру знімали готівку з банківських рахунків та передавали разом із фальсифікованими бухгалтерськими документами «замовникам». Комісія за їхні послуги становила від двох з половиною до чотирьох відсотків від заявленої суми конвертації.

За попередніми підрахунками, впродовж 2008-2010 років спритники перевели до тіньового сектору економіки більше чотирьохсот мільйонів гривень.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Ursus 26.08.2010 17:23
Цитую Маруся:
чому ті повідомлення, які критикують "Прочерк" з мінусовим рейтингом, а ті, що оспівують з "+"... :o

Згоден. "Прочерку" давно пора зробити систему, за якої буде видно всі голосування "за" і всі "проти". Бо якось дивно і непрозоро плюси з мінусами міняються місцями.
До того ж, фанатам "Прочерка" варто було б збавити оберти і менше хамити в коментах тим, хто вказує на помилки. Зрештою. виправлення цих помилок теж сприятиме збереженню і примноженню кількості читачів сайту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Маруся 26.08.2010 12:06
Дійсно літеру пропустила, не помітила, вибачте! Але я ж не претендую працювати в ЗМІ.
Запитання до "Прочерку" - не розумію оцих оцінок повідомлень. Хто їх виставляє? і чому ті повідомлення, які критикують "Прочерк" з мінусовим рейтингом, а ті, що оспівують з "+"... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Читатель 24.08.2010 15:35
Журналисты, почему вы, критикуя всех и вся, почти не способны сами признавать свои собственные ошибки? И у "Прочерка" действительно ошибка в навзвании статьи, но и комменты, судя по всему, журналисты-конкуренты пишут. Вон, на Forum.ck.ua кто-то загадочный вообще сотнями множит "новых" участников с разными никами, зарегистрирован ными на протяжении недели, но все как один поющие осанну "Антенне" и обгаживающие абсолютно все остальные черкасские СМИ. По-моему, самому себя возвышать до небес и заявлять о непогрешимости - это путь в никуда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 пофігістка 24.08.2010 14:39
А у нас так завжди - за формою змісту не бачать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Кіндрат 24.08.2010 14:30
Хірургу:* Чому такі "грамотєї" жити заважають? А тому що нічого в своєю житті не навчились робити, а навчились тільки поучати. Я хочу сказати, якщо не подобається - не читай і не повчай інших, це не красиво *
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Хірург 24.08.2010 13:33
Цитую Кіндрат:
Спочатку, Маруся, нехай навчиться писати слово помилка, а потім буде вчити ...

Солідно наїхав на дівчину (чи жінку), Кіндрате! Але сам-то навіщо слово "Маруся" з обох сторін комами виокремив? Це можна зробити в даному випадку лише в разі, якщо ти звернувся до самої Марусі. Але якщо ти говориш саме до неї, акцентуючи на тому, як саме вона написала слово "по(м)илка", то хто тоді той загадковий третій, якому ти тицяєш - "хай навчиться"?! Як на мене - легше виправити "прокол" у заголовку, аніж продовжувати безграмотно сперечатися. Бо "чим вдалі в ліс, тим товщі партизани" 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Декан 24.08.2010 13:24
Цитую Кіндрат:
Спочатку, Маруся, нехай навчиться писати слово помилка, а потім буде вчити ...

Пане Кондратію, у Марусі - елементарно пропущена під час набору літера і Ви це чудово знаєте. А от у заголовку - дійсно груба помилка, яку з дитячою впертістю не хочуть виправити. Сміх та й годі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Кіндрат 24.08.2010 11:43
Спочатку, Маруся, нехай навчиться писати слово помилка, а потім буде вчити ...