реклама

реклама

Своїм розпорядженням міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заборонив збирати кошти з батьків учнів та вихованців садків задля ремонту та утримання шкіл і дошкільних закладів. Відповідний документ розміщений на сайті міської ради.




Нагадаємо, що на нещодавній бюджетній сесії депутати додали кошти на освіту з розрахунку + 200 грн на кожного вихованця садка і + 300 грн на кожного учня. Це була пропозиція 4 фракцій: УКРОПу, Черкащан, ПВД і Самопомочі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #23 Небайдужа 16.02.2016 00:44
Цитую Чукча:
Надо срочно зарегистрироват ь это научное открытие.
Оказывается надо просто дать команду "запрещаю" и все само собой решается.
Попросите мера дать команду запретить пить за рулем, убивать людей, воровать люки, мусорить на берегу Днепра, брать деньги с больных, запретить повышать цены на лекарства.
Да мало ли что можно еще запретить для хорошего дела.
Это все равно, что "запретить" солнцу вставать.

Есть же здравомыслящие люди! Только мэру и его "табаки" это не под силу осмыслить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Семен 12.02.2016 13:56
Цитую федор принципиальный:
Стадник руководит горздравотделом уже при ШЕСТЕРЫХ мерах. Может хватит????

А что с Н. Джуган делать-она тоже при ШЕСТЕРЫХ мэрах ?
Та каим шестым мером? Астанавитесь. 10 лет в городе безвылазно Одырыч сидит, о каких 6-ти мерах вы плетете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Алекс 12.02.2016 11:45
хто придумав цей нерозумний піар від мера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 місцевий житель 12.02.2016 11:26
Цитую Не треба крайнощів:
Заборона збирати кошти з батьків ік інформаційний привід для піару ?
А якщо хтось вважає за потрібне допомогти і має на це фінансову можливість ?

Правильно Бондаренко зробив. А якщо в когось є можливість фінансово допомогти - то будь ласка, ніхто не забороняє. А в садках і школах нахабно требують з усіх батьків. і з тих ктог не може і 100грн. дати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 федор принципиальный 12.02.2016 09:52
Цитую Прокурор:
Цитую Сокол:
Не з вашим счастьем.
Сначала доведите документально, что у вас видсутни кошты, а потом.. уже будет допомога...если доживете до этого дня

03 лютого 2016, 12:14 Новини Черкас та Черкаської області
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на вчорашній прес-конференції розповів, що черкаські пацієнти, у разі відсутності коштів, можуть розраховувати на допомогу влади.

И вообще по больницам проблем нет, мер уже проверял их

Я, спілкуючись тоді з пацієнтами, хотів почути скарги. Але вони говорили, що до них нормально ставляться і ті люди, які потрапили в лікарню без коштів, були забезпечені ліками.

Так, что адью


Стадник руководит горздравотделом уже при ШЕСТЕРЫХ мерах. Может хватит????

А что с Н. Джуган делать-она тоже при ШЕСТЕРЫХ мэрах ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Не треба крайнощів 11.02.2016 22:14
Заборона збирати кошти з батьків ік інформаційний привід для піару ?
А якщо хтось вважає за потрібне допомогти і має на це фінансову можливість ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 ??? 11.02.2016 22:09
Цитую Спостерігач:
Бондаренко правильно зробив, що заборонив побори в школах та дитсадках. Всі ці збори коштів під виглядом благодійної допомоги були незаконними, частину цих коштів керівники шкіл та садочків собі привласнювали, робили ремонти в своїх кабінетах та вдома, машини та техніку собі та своїм родичам купували. А частину цих батьківських коштів керівники носили наверх ...................................

Це мать Толіна жона пише, а він лайки ставить. Сімейний подряд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Нестор Іванович 11.02.2016 18:57
Цитую Прокурор:
Денег на канцтовары, моющие, дизинфецирующие , просто тряпки половые и для столов и моек - не выделалось годами. О закупке игрушек ил оборудования или организацию площадок игровых вообще молчу. И даже сейчас проанонсировав что на каждого в садике 200грн а в школе 300грн - РЕАЛЬНЫХ денег еще учереждения не видели. И когда увидят никто ответа дать не может.

А в темже садика и школах както да нада делать уборку и кормить детей? Есть и второй вариант - закрыть!!! Тогда Бондаренку все мамы и папы быстро раскажут что языком болтать может каждый, а где реальные дела и деньги?


Що, годівничку відсунули ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Язон 11.02.2016 18:41
Цитую Сокол:
[quote name="Тетяна"]
Я, спілкуючись тоді з пацієнтами, хотів почути скарги. Але вони говорили, що до них нормально ставляться і ті люди, які потрапили в лікарню без коштів, були забезпечені ліками.
Так, что адью

Как раз когда он это говорил, возле 3 больницы ночью нашли зверски избитую женщину с проломленным черепом, без денег и документов. И она лежала в больнице в бессознательном состоянии без всякой помощи - потому что некому было оплатить медикаменты. Только когда её опознали, и её сотрудники заплатили врачам, её начали лечить. Но было уже поздно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Спостерігач 11.02.2016 18:39
Бондаренко правильно зробив, що заборонив побори в школах та дитсадках. Всі ці збори коштів під виглядом благодійної допомоги були незаконними, частину цих коштів керівники шкіл та садочків собі привласнювали, робили ремонти в своїх кабінетах та вдома, машини та техніку собі та своїм родичам купували. А частину цих батьківських коштів керівники носили наверх ...................................