реклама

реклама

Міський голова Черкас підписав розпорядження про перейменування об’єктів топоніміки міста. Відповідне розпорядження розміщене на сайті міськради.


Зміна назв вулиць пов’язана з законом про декомунізацію. Мер опирався в своєму рішенні на громадські слухання та рішення відповідної комісії.

Нижче розміщуємо документ:

реклама

Коментарі  

 
+3 #44 ау 25.02.2016 11:36
да, коли будуть нові таблички на будинках? оформлені маршути в автобусах.
Тротуар на вулиці Небесної Сотні. ЗРОБІТЬ ТРОТУАРИ НА ВУЛИЦІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
ЗРОБІТЬ ЇЇ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #43 Борис Юхно 25.02.2016 10:44
Цитую Сеня Рудик:
Боис Юхно проявив пильність. А куди дивились організатори перейменування що-до провулку Котовського. Він проходить вздовж залізниці по рівнині і ніяким чином не може бути узвозос.

Спеціально прогулявся по Кавказькій розібратися з тими узвозами. Там між пожежною частиною і водолікарнею в хащах справді сховався Котовський. Але не провулок, а спуск. То він, очевидно, і буде Грецьким узвозом. Просто в документі переплутали. Але тоді не зрозуміло, як називатиметься вже провулок Котовського. І чому там же, якщо йти до нього по Університетські й, без уваги залишили депутата ВР СРСР 1936 року (далі зрозуміло)Петра Василину і товариша терориста Степана Халтуріна. Справжній "Красный Уголок"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #42 Любое имя 25.02.2016 10:17
Когда то я посетил Великобританию,
где в Шотландии стоят памятники Уоллесу (герою борьбы с
англичанами), а в Англии - Комвелю, который почем зря плющил
Шотландию и Ирландию... И всем пофиг... Вот если бы в Донбассе
стояли памятники Ватутину и Судоплатову, а в Западной Украине -
Бандере и Мельнику, и всем было бы пофиг - это и была бы
здоровая страна. Как только кто-то решает, какие памятники
правильные ДЛЯ ВСЕХ - страна заканчивается....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #41 Сеня Рудик 25.02.2016 09:27
Боис Юхно проявив пильність. А куди дивились організатори перейменування що-до провулку Котовського. Він проходить вздовж залізниці по рівнині і ніяким чином не може бути узвозос.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #40 Незворушний 25.02.2016 06:58
Серед нових назв більшість військові, політики. А де культура, наука, мистецтво? Чому окрім Нарбута немає нікого? Можливо тому, що перейменувальни ки поганенько знають культурну спадщину?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #39 Гордій 24.02.2016 22:35
Он в Умані 103 вулиці і провулки перейменували, а в Черкасах лише 62. Обідно до сліз. Ми ж все-таки обласний центр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #38 Жучка 24.02.2016 20:38
Цитую Любов Майборода:
Те, що зробила Польща, Чехія, Угорщина 25 років тому, тепер зробили і ми. Подяка панам Анатолію Бондаренку, Анатолію Ільченку, Олексію Дубовому, Михайлу Сиволапу, Віталію Масненку. Радянська влада знищила приватну власність і природню мотивацію до праці. "Нова радянська людина" насправді вміла споживати, просити і підлизувати ;-) . Вперед!

Теперь этих панов будем знать пофамильно. И о знищеннi природноi мотивацii до працi не судите по себе. Если вы байдыкувалы в те года, то другие работали. И так, как сейчас влада пидлызуе и ходит с протянутой рукой по всему миру, ни в какие времена не было. Развелось бездельников, способных только улицы переименовывать и себя, любимых, на пиарить на каждом столбе. Работать вам уже некогда за пиаром
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #37 Язон 24.02.2016 19:22
Цитую Черкащанин:
Грамотіям з топкомісії "Узві́з — вулиця чи провулок, які своїм напрямком направлені на спуск із схилу" (з енциклопедії). Провулок Котовського перейменували на Грецький узвіз. Де там спуск?
справді ТУПОніміст той "хісторик", який береться щось перейменовувати , навіть не розміючи різницю між узвозом і провулком :-x

Може, Вам там ще й Грецьку гору показати, з якої 100 років тому той узвіз спускався? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #36 Язон 24.02.2016 19:18
Цитую вова:
Цитую Сеня Рудик:
Ільїна - Надпільна де-що виходить за рамки здорового глузду.

Тому і виходить . бо робили цю справу недлугі ортодоксальні патріоти. які за весь час незалежності окім балаканини нічого не зробили . До речі, скільки в цій комісії було черкащан хоч в третьому поколінні ? З села виїхали а до міста ...

Вовочко,ти вже городський, ти тричі тролейбуса бачив? А де був ТИ ,коли населення міста на обговорювання запрошували? Чи до тебе треба було на колінах до дивану підповзати? Кому не байдуже було - ті прийшли. А як тобі воно до спини - то сьорбай що подали і не комизся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #35 Язон 24.02.2016 19:14
Цитую Олена:
Як провулок Красіна став вулицею?

Внеочередное звание присвоено за выдающиеся успехи в деле обустройства дворцов уважаемого ворья и чиновной быдлоэлиты. Не могут же такие уважаемые люди жить в каком-то переулке...