Денис Жмаєв уже не вважає перспективною комуністичну партію, від якої обирався

Денис Жмаєв уже не вважає перспективною комуністичну партію, від якої обирався

Про входження до групи Партії вільних демократів у Черкаській міській раді двох депутатів-мажоритарників оголошено в ході сьогоднішньої сесії ради.  Зокрема, однодумцями мера Черкас Сергія Одарича проголошено Дениса Жмаєва, що обирався від комуністів, та Баймурзу Бакашева, обраного під прапорами «Батьківщини». Кожен з них здобув підтримку виборців на мажоритарному окрузі, однак перемога Бакашева неодноразово оскаржувалась у судах.

Як повідомив міський голова, нині група вільних демократів налічує 22 депутати.

реклама

Коментарі  

 
+6 #10 Зося 09.09.2011 13:00
""нужно ожидать оформления землеотвода на его фамилию 10 соток земельки где нибудь в сосновке,""
Вы полностью правы! Готовится решение на 36 участков для правильно голосующих депутатов. Остальные срочно подтягиваются....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Критик-а 09.09.2011 11:57
Цитую Депутат сільсської ради:
Цитую Борець за справедливість:
Ідейні хлопці! Цікаво чи обрали їх би, якщо вони йшли від ПВД???

Якби ці хлопці йщли від ПВД - мабуть отримали б 100% голосів. Особливо комуніст Жмаєв.

"Якби та якби!" Пока вы в тупую строчите эти комментарии люди думают головами и работают! учитесь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Просто так 09.09.2011 11:56
Цитую прадоруб:
Микродепутат дениска жмаев в очередной раз сменил идеологию ещё недавно верный заветам льошенка-медведчука социал-демократ переметнулся к заветам иллича, а теперь стал верен заветам одарича-бродковича :lol: :lol: :lol: :lol:

Людям свойственно ошибаться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 pvd 09.09.2011 09:42
Цитую прадоруб:
Микродепутат дениска жмаев в очередной раз сменил идеологию ещё недавно верный заветам льошенка-медведчука социал-демократ переметнулся к заветам иллича, а теперь стал верен заветам одарича-бродковича :lol: :lol: :lol: :lol:

пора для таких как жмаев создавать партию иудушек хамелеоновидных . Как доказывает жизнь после очередного разочарования дениски в очередной идеологии нужно ожидать оформления землеотвода на его фамилию 10 соток земельки где нибудь в сосновке, за меньшее он не разочаровуется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #6 Депутат сільсської ради 08.09.2011 17:30
Цитую Борець за справедливість:
Ідейні хлопці! Цікаво чи обрали їх би, якщо вони йшли від ПВД???

Якби ці хлопці йщли від ПВД - мабуть отримали б 100% голосів. Особливо комуніст Жмаєв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 прадоруб 08.09.2011 16:25
Микродепутат дениска жмаев в очередной раз сменил идеологию ещё недавно верный заветам льошенка-медведчука социал-демократ переметнулся к заветам иллича, а теперь стал верен заветам одарича-бродковича :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Сан Санич 08.09.2011 14:29
Так як тушки стають нормою українського життя,пропоную встановити щомісячне свято-день тушок.
А що,прикольно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Борець за справедливість 08.09.2011 12:11
Ідейні хлопці! Цікаво чи обрали їх би, якщо вони йшли від ПВД???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 И баймурза - туда же? 08.09.2011 11:32
На днях маршрутка, принадлежащая предпринимателю Баймурзе Бакашеву, врезалась в дерево посреди города - с полным салоном пассажиров...Встряска помогла в поисках новых источников доходов? Для горожан, естеССно. Поздравляю Одарича с новой "находкой" - честным, неподкупным и принципиальным патриотом Украины Баймурзой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Аналітик 08.09.2011 11:26
Нажаль, збільшилась лише кількість, а і без того низька якість лише постраждала.