реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Представники громадського руху «ЧЕСНО» назвали найбагатших та найбідніших депутатів Черкаської міськради.

Відтак, як говорить координатор руху «ЧЕСНО» у Черкасах Сергій Слинько, за даними декларацій 2014 року, колишній міський голова Черкас Сергій Одарич мав дохід у розмірі близько 80 тис грн., тоді як його родина заробила 1,5 млн грн. Саме Сергій Одарича зі своєю родиною і очолив список найбагатших черкаських депутатів.

Наступним іде представник «Батьківщини», відомий черкаський підприємець Роман Діскант. Дохід його родини склав 1 млн. 310 тис грн..

Замикає трійку найбагатших депутат від «Партії вільних демократів» Олександр Згіблов. Його родина задекларувала трохи більше 1 млн грн.

Також близько мільйона заробили зі своїми сім’ями «батьківщинівці» Руслан Петрик та Валерій Міняйло.

Найбіднішими депутатами міськради стали Руслан Лола від «Батьківщини» та представник «Свободи» Ярослав Нищик. У графі їх сукупного доходу значиться нуль.

Також жодної копійки не заробили депутат від «Батьківщини» Олексій Мельник і «радикал» Віталій Косяк, які згідно декларації, живуть виключно за рахунок родини.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 прохожий 15.03.2016 19:11
Цитую бульба:
Ну і навщо нам такі депутати які живуть на 0. Це як так можна жити на 0?

Так, депутати самі 0 і звати їх ніяк. Але ж таких вибрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 UA 15.03.2016 12:20
[quote name="федор принципиальный"]Почему никто не знает историю богатства ну хотя бы ...

Ну, почему же ,,никто,,. Еще не все выехали за границу 8).
Меняйло, например, в 90-х с женой перепродавал сахар и крупы на базаре, а потом в Холике ,,нагулял,, нужных людей, открыл магазин, потом вышиватые шинки, и пр. ,,И пр.,, теперь и приносит миллионы ;-) депутатику...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Моня Биберман 15.03.2016 09:16
Цитую бульба:
Ну і навщо нам такі депутати які живуть на 0. Це як так можна жити на 0?

Так там про гривны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 бульба 14.03.2016 21:27
Ну і навщо нам такі депутати які живуть на 0. Це як так можна жити на 0?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Принципиальный 14.03.2016 20:43
Что могут дать другим люди, которые не смогли себе обеспечить себе! элементарное бытие?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 федор принципиальный 14.03.2016 17:07
Почему никто не знает историю богатства ну хотя бы одарыча-из бедной семьи мальчик,подраба тывал неизвестно у кого,думаю,если копнуть глубже,то все эти богатии могли бы оказаться на нарах .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #5 Олексій 14.03.2016 16:17
Цитую Еколог:
Щодо найбагатших, то мабуть так воно і є. А от щодо найбідніших, то питання. Не дуже віриться, що такі шановані люди є утриманцями. Скоріше добре вміють ховати прибутки.

З приводу "шанованих" це ви загнули, більшість "..лікуватих"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #4 Банан 14.03.2016 16:13
Найбідніший незаперечно міський голова. Як він показав перед виборами свою декларацію, то вони з дружиною заробили по "0" копійок за рік, а щоб заправити Лексус (на якому дружина мочить реп) мабуть пляшки збирають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Москаль Чарівник 14.03.2016 15:36
Сірожа побідив не ЧЕСНО! Він хронічєский утриманець Анжели Августинівни :lol: І вобше шо за брєд світить конкретні фізіономії, а писать про дохід сім’ї. Ставте вже тоді сімейні фоти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #2 Вася 14.03.2016 15:26
Особливо Бурячиннський.... З його новим Лексусом 570.... Найбідніший.