реклама Делікат

На території Кам’янського району проводиться ремонт траси Київ-Дніпропетровськ. До останнього часу цей відрізок дороги потребував капітального ремонту. Декілька гучних ДТП, розбиті машини змусили керівництво району звернутися в різні інстанції аби вирішити ці проблеми, повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.

Нині на ділянці виконуються на повну потужність роботи з відновлення траси. Над ремонтом дороги працюють Шполянський райавтодор, Черкаська та Звенигородська дорожньо-експлуатаційні дільниці.

Голова райдержадміністрації Віталій Архип’юк взяв під особистий контроль роботу відповідних служб по ремонту доріг.

− Працівники навіть у спекотну пору не зупиняли свою роботу. І завдяки спільним зусиллям та коштам обласного бюджету водії, які подорожують трасою Київ-Дніпропетровськ, частина якої проходить територією Кам’янського району, незабаром відчують значне покращення стану доріг, − зауважив очільник району.

реклама

Коментарі  

 
+12 #11 Ременюк 27.09.2011 18:36
Ого! Дивлюся, тут жваво йде обговорення моєї скромної персони :-)
Дякую усім – і прихильникам, і критикам. Хваліть, лайте – аби не залишалися байдужими. Якщо досі пам’ятаєте, отже 2,5 роки були прожиті не даремно.
Щоб зрозуміти недоречність полеміки відносно можливого повернення на посаду, достатньо дати відповідь на два запитання:
1) Чи потрібен я губернатору?
2) Чи потрібно воно мені?
Питання риторичні.

Тому не сперечайтеся :-)

Бажаю усім кам’янчанам і чигиринцям усіляких гараздів.
На все добре! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Каменяр 25.09.2011 10:24
А по мені то зараз краще. З Ременюком не розслабишся – настирний дуже. Не дай бог якусь його вказівку не виконати!
А зараз лафа. На Архипюка можна і покласти. Нехай краще цей буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Влада 23.09.2011 22:09
Позитивна людина. Ввічливий, з посмішкою. Інтелігент, можна сказати. Але міг бути і дуже жорстким. Таких би більше. Але не з нашим щастям.
Наша карма - або гадюки підколодні типу Солошенка, або такі карикатурні персонажі як ця маріонетка Архип'юк.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Фермер 23.09.2011 07:03
Той хоч говорив красиво і по темі і ..... як Архипюк.
Та і робив хоч щось - правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 FinVal 21.09.2011 22:40
І я за!!!!! А що, таке може бути?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Татьяна 20.09.2011 14:29
В принципе да. После такого редко кто возвращается. Хотя у нас в районе (Каменском) многие были-бы рады такому камбэку. Все познается в сравнении. Многие из тех, кто был противником Р.П., сейчас говорят о нем хорошие слова. А регионалы сами такое говорят про нынешнего главу администрации, что волосы дыбом! Чего ж они на своих партсобраниях молчат?!!!!!
Хотя в этом мире все бывает. С кадрами сейчас, как я посмотрю, туговато. Бараны рулят вовсю. Может и областное руководство поняло, что не тех поставило в районах и они просто убивают рейтинг партии регионов, а теперь делает ставку на тех, кто умеет работать?
Во всяком случае я ЗА! Поживем – увидим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Ment 20.09.2011 09:32
Після того що з ним було останній час?! Ви смієтесь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Ment 19.09.2011 18:07
Ви шо? Після тих каруселей в які він попав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Чигиринські вісті 17.09.2011 14:39
Ого! Я бачу наш Ременюк у Кам'янці досі популярна фігура!
Правильно кажете, нашого Калашникова, слава богу, знімають. А прізвище Ременюка називають у ряду інших як можливого наступника Калашникова.
Не найгірший варіант порівняно з іншими бажаючими порулити в районі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Крішна 16.09.2011 17:54
І не кажи, Ваня. Цей Карлсон «контролювати» тільки й може. В районі нічого не робиться, то він хоч «проконтролює» роботи на дорозі загальнодержавн ого значення, до якої ніякого відношення не має.
Сам ні на що не скебний, і кругом себе таких самих розставив. Чигиринський Ременюк постійно вибивав гроші для нашого району, а цей тільки штани протирає. Коли вже його знімуть?
Чигирину і тут повезло. Скоро їхнього голову звільнять, може, хтось нормальний прийде. А ми так і будемо з цим клоуном мучитись.