Сьогодні заради передачі 15-ти «азотівських» тролейбусів місту Черкаси центр міста перекрили для урочистостей. На сцену, встановлену на Соборній площі, піднялося керівництво заводу та міста. Навколо з прапорами міста, підприємства і державними прапорами стояли люди.
Міський голова Анатолій Бондаренко зізнавався, що він щасливий після підписання двосторонньої Угоди про наміри спільної реалізації проектів між Черкаською міською радою та ПАТ «Азот».
Він говорив про те, що велика політика має бути в Києві, а місто повинно зосередитися над вирішенням багатьох комунальних та інших проблем. До речі, про аполітичність дійства говорив і голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров. Промовці так намагалися відмежуватися від політики, що поневолі виникло припущення, чи не вона є головним підтекстом дійства з прицілом на майбутні вибори…
– Я впевнений, що на такій самій сцені через рік ми прозвітуємо про наші спільні досягнення, – зазначив Бондаренко.
Він також багато гарних слів сказав на адресу хімічного підприємства. Інша сторона, у свою чергу, не залишилася в боргу.
– І це лише частина нашої програми, розрахованої на кілька років. І програма покликана вирішити не лише транспортні питання, а й питання щодо очистки води на Водоканалі, питання облаштування зупинок, освітлення в місті, дитячих садочків, спортивних майданчиків… – говорили представники «Азоту».
За словами голови Черкаського осередку Федерації роботодавців України Бориса Райко, така крупна закупка тролейбусів для міста востаннє була здійснена в період з 1991 по 1993 роки. Пізніше керівник «Азоту» уточнив, що тоді було закуплено 40 тролейбусів, 8 з яких було придбано за підтримки «Азоту».
Дехто з виступаючих робив екскурси в історію… Німеччини і пригадував, як там розвивалася промисловість.
У підсумку, висловившись, учасники урочистостей перерізали стрічку перед одним з тролейбусів, а керуючий директор Групи компаній Grpup DF Борис Краснянський, реагуючи на журналістів, запевнив, що підприємство не може вже забрати назад тролейбуси.
У цей час до Анатолія Бондаренка підійшла жіночка і попрохала, щоб режим тролейбусів був зручним для черкащан. Анатолій Васильович гречно поцілував їй руку, вона у відповідь – теж…
Після відповідей на запитання офіційні особи зробили тестовий проїзд містом на новому тролейбусі.
реклама
Коментарі
А ну отдвинь а ми посміємось, як прихвостень владний своїх хазяйнів відвигає.
Та только одним нынешние лучше - что без войны и крови можно их от корыта отодвинуть, если ими недовольны. А за всё остальное - сами, совершенно свободно, на свою голву выбирали, и киевских, и местных. Теперь нехрен ныть. Значит, ничего лучшего недостойны.
А тобі дуже погано було у 2012? Може війна була? Чи може долар по 8 не влаштовував? Чи може ти голодний сидів? А пики які стояли на площі, ті ж і стоять. Чим Яцики від Яників кращі?
Стрічка RSS коментарів цього запису