На Шполянщині раніше судимий обікрав дачне домоволодіння потерпілої, викравши дитячий велосипед та електрочайник. За вчинене йому загрожує до шести років позбавлення волі.
До Шполянського відділення поліції звернулася 56-річна жителька Черкас з повідомленням про крадіжку з її дачного домоволодіння. Жінка розповіла, що приїхала навідатися до дачі та помітила, що вікно в будинку розбите й з середини приміщення викрадено дитячий велосипед та електрочайник. Сума нанесених збитків встановлюється.
На місце події прибула слідчо-оперативана група. Правоохоронці опитали заявницю, після чого провели подворовий обхід. В ході якого побачили викрадені речі на подвір’ї місцевого раніше судимого 33-річного чоловіка. Як з’ясувалося зловмисник вирішив скористатися тривалою відсутністю господарів. Вночі розбив вікно та пробрався в середину. Викрадене мав на меті продати, бо не вистачало на оковиту.