За дві ночі – дві провокації. У Черкасах на білбордах з’явилася дивна реклама, в якій невідомі глузують із Президента України. Перший білборд, розташований на вулиці Максима Залізняка, біля Водоканалу, заклеїли провокаційним банером у ніч із суботи на неділю. На ньому написані нібито слова Порошенка: "Хто не ухиляється від сплати податків, той дурень!".

724555

Ще один білборд – на перехресті вулиць Грушевського і Гоголя обклеїли у ніч з неділі на понеділок. На ньому міститься напис: "Бо де скарб твій, там буде серце твоє" – Липецкая кондитерская фабрика "Рошен".

Як стало відомо vikka.ua із власних джерел в СБУ, пошуком зловмисника наразі займаються працівники Нацполіції спільно із Службою безпеки. Банери були поклеєні без дозволу та відома рекламних агентств, яким належать рекламні площі.

Власник фірми, котрій належить білборд, що на перехресті Гоголя та Грушевського, екс-депутат Черкаської міської ради "порошенківець" Сергій Кудактін про провокаційну рекламу дізався із соціальних мереж.

"Я живу поряд. Зранку проїжджав – її ще не було. Наразі все це здерли і своїми силами намагаємося з’ясувати, хто вчинив це хуліганство. У Черкасах не так багато людей, які займаються поклейкою бордів", – зазначив він у коментарі сайту vikka.ua.

До поліції Сергій Кудактін особисто не звертався, оскільки не дуже вірить у те, що зловмисники будуть спіймані.

"Така "чорнуха", спрямована проти діючої влади, з’являється на рекламних щитах раз на півроку. Це вже не викликає шоку. Інша справа – робочий момент. На нашому борді заклеїли проплачену рекламу. Нам тепер треба знову її друкувати та клеїти", – пояснив депутат.

реклама

Коментарі  

 
-3 #44 Справжній Бульба 31.05.2016 10:55
Цитую: бульба - Ссилки ніякі не кидаю. Не розумію просто цей вираз.

А у твоїй тупорилості ніхто давно вже не сумнівається, чумо ригивське.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #43 бульба 25.05.2016 23:20
Цитую За русскій газ отвєтітє!:
Цитую Язон:
Цитую бульба:
Ти забув де живеш? Не треба зомбований пудрити мозок. То на Яника можна було гавкати де не посадя а зараз слуга ти наш влади запроданців навіть закон прийняли, який забороняє критикувати президента прем'єра і голову. Не знав чи як завжди тобі про це просто забороняють думати?

Бульбочка, а ответить за брехню? Ссылку на закон - в студию!

Ще жодного разу "бульбочка" не підтверджував (-ла, -ло?) свої побрехеньки ссилками. І зраджувати своїм традиціям не збирається, бо попередив (-ла,-ло?), що його (її?) нік означає "пшик". Якщо точніше - пшик в калюжу :-x

Якщо Вам цікаво то ла. :lol: Ссилки ніякі не кидаю. Не розумію просто цей вираз. А підтвердження дивіться вище. Якщо мінімальний інтелект присутній статтю або пункт знайдете самі. Удачі в пошуках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #42 бульба 25.05.2016 07:40
Цитую Язон:
Цитую Свобода слова:
Цитую RATM:
При чем тут СБУ и полицаи ? О свободе слова и выражения нет не слышали ?

Конечно свобода, завтра всем твоим соседям по дому в почтовые ящики разложат бумажки, что твоя супруга или дочка девушка легкого поведения :lol:

Твоя свобода слова находится в определённых законами рамках, и кончается там, где начинаются очерченные законами права других граждан и законные интересы государства.

Твоя свобода слова закінчується там, де починаються прізвища твоїх хазяйнів. Тобі проходить на сайті навіть хамство що переходить в тюремний лексикон, але на прихвостнів обамських навіть думати погано заборонено. Ви в нас священні корови?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #41 бульба 24.05.2016 21:27
Цитую Язон:
Цитую бульба:
Цитую Язон:
Я приветствовал бы тех, кто ЛИЧНО, не скрывая лица, высказал такую позицию публично - тогда есть смысл спорить и возражать. А когда кто-то анонимно тявкает из подворотни и портит чужое имуществыо - за это надо отвечать. Чем-то напоминает прыщавого подростка, который, трусливо оглядываясь, выцарапывает на стене подъезда "васька-падло", но в глаза перед этим Васькой лебезит и заискивает.

Ти забув де живеш? Не треба зомбований пудрити мозок. То на Яника можна було гавкати де не посадя а зараз слуга ти наш влади запроданців навіть закон прийняли, який забороняє критикувати президента прем'єра і голову. Не знав чи як завжди тобі про це просто забороняють думати?

Бульбочка, а ответить за брехню? Ссылку на закон - в студию!

Постанова кму 65. Відпишись якщо звісно твої хазяйни тобі дозволять такі вільності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #40 бульба 24.05.2016 21:02
Цитую Язон:
Цитую бульба:
Цитую Язон:

Закон України Про державну службу почитай, слуга ти "слуг народу" недонавчений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #39 Реаліст Комаров 24.05.2016 20:01
Новий міністр соцполітики лякає вже початком невиплат пенсій в Україні, а ви про бігборди. Невже кучмівські професіонали повертаються??? Чому ніхто на бігборді про це не напише?Увага відвертається від головного- супертарифи ЖКХ і знецінення людської праці в країні до рівня початку - серелини 90-х......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #38 За русскій газ отвєтітє! 24.05.2016 20:01
Цитую Язон:
Цитую бульба:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #37 RSS 24.05.2016 19:56
Цитую Абама,пріді!:
Цікаво, що сєпарки шизоїдальні зараз круться тільки навколо тем про Порошенка - більше гавкнуть немає про що. Знають, що рашка вже захєзалася по самі вуха :lol:

Це правда :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #36 Абама,пріді! 24.05.2016 16:52
Цікаво, що сєпарки шизоїдальні зараз круться тільки навколо тем про Порошенка - більше гавкнуть немає про що. Знають, що рашка вже захєзалася по самі вуха :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #35 Язон 24.05.2016 16:34
Цитую бульба:
Цитую Язон: