реклама

реклама

Екс-мер Черкас Сергій Одарич поставив перед «Фейсбук» спільнотою ряд питань, пов’язаних з мощенням тротуарною плиткою непішоходноі частини бульвару Шевченка.

images

«Останнім часом квести стали дуже популярними в Україні. Пропоную серію черкаських квестів.

На тему мощення тротуарною плиткою непішоходноі частини бульвару Шевченка.

1. Яка ринкова вартість мощення 1 кв м разом з матеріалами?

2. За якою ціною мер-батьківщинівець Анатолій Бондаренко закуповує ці роботи без тендеру?

3. До кого наближені фірми, які виконують ці роботи?» – цікавиться екс-мер Черкас.

Видання також готове розмістити відповідь Анатолія Бондаренка на ці запитання

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 підпис здесь 30.05.2016 19:27
Олегович, чи не всерівно хто, що і як? Сьогодні людям головне результат, а не твій трьоп. А результат один - ходить нормальними тротуарами. І однаково чи це фірма Бондаренка, чи Пупкіна. Ти ж як валив тролейбусний, то однаково було хто возитиме, як і на яких зломках?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 5 копійок 27.05.2016 20:04
Замовником являється товариш Савін (читай :"керує фінансовими потоками").Якість такого благоустрою нище плінтуса-ні розуму, ні фантазії-рівень Лисянки. Лавки собачі будки на центральному бульварі нагадують. До речі -стратег архітектури СО2 хотів взагалі дерева на булварі Шевченка заасфальтувати. Забули?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Язон 27.05.2016 11:44
Цитую Джон Дір:
Чудні коментарії. Їх можна резюмувать так. Як Олєгович крав, то і Металу дайте вкрасти. Наївні люди. То крадуть же у вас!

Так гавкає - челядь тих, хто при кориті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Джон Дір 27.05.2016 10:45
Чудні коментарії. Їх можна резюмувать так. Як Олєгович крав, то і Металу дайте вкрасти. Наївні люди. То крадуть же у вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 Світохвор 27.05.2016 09:57
Олєгович а ти вже забув як світлофори купляв по 100 тис. гривень, а через підставну свою фвірмочку місту їх продав по 500 тис. гривень?
Дємократичний ви наш :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Саша секретар 26.05.2016 15:17
Олегович чого дурні питання задавати? При тобі у нас був відкат 50%, а зараз Толя сказав що 30% відкату, а решту людям. Чим це не покращення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Сеня Рудик 26.05.2016 15:00
Владу не можна підозрювати в махінаціях. Із своїм майном, яким володієш, не махлюють. А от найняті нами управлінці це вміють і дуже хочуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 лего 26.05.2016 11:31
Та Цитую Язон:
Олдарыч задаёт новой городской власти ТЕ ЖЕ вопросы, какие задавали радуцкие и бондаренки мэру Одарычу. У Одарыча ответы БЫЛИ. А что ответят "торпедовцы"?



Та какие у торпедовцев ответы? Деньги очень нужны! А ежели есть претензии, то через пару лет можете посадить Шилизяку у тюрму. Он нам не нужен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Язон 26.05.2016 08:54
Олдарыч задаёт новой городской власти ТЕ ЖЕ вопросы, какие задавали радуцкие и бондаренки мэру Одарычу. У Одарыча ответы БЫЛИ. А что ответят "торпедовцы"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 джон 25.05.2016 19:16
Цитую Егор:
Судя по профессионально му перечню поставленных вопросов - у экс-мера неплохой опыт в махинациях вокруг хозяйственных работ!? :lol:


ви питанням на питання выдповыдаэте? але зараз наче питанн не до одарича задано