Сьогодні зранку “Українська правда” оприлюднила амбарну книгу Партії регіонів. Загальна сума витрат на утримання партії за півроку 2012 року перевалила за 66 млн грн. Кілька разів у скандальних документах згадується і Черкаська область. Так, двічі фінансовий транш із кишені регіоналів отримував такий собі Фомин О. Ю. У графі спрямування коштів зазначається “Черкаський обласний спец. проект Н.В.”. По 10 тис. доларів невідомий брав 19 липня та 17 серпня 2012 року. З’яcувати, про який саме проект ідеться у документах, поки що не вдалося, пише infomist.ck.ua
Водночас варто зазначити, що людина з такими ж ініціалами була помічником народних депутатів від Партії регіонів Сергія Майбороди та Вадима Колесніченка.

Окрім того, Лисянська М. В. 14 вересня взяла собі 88 грн на відрядження у Черкаську область. У виданні зазначають, що проаналізовали і оприлюднили лише ті окремі сторінки, які є в розпорядженні редакції. Частина інформації в документах відсутня. Наприклад, залишаються невідомимим витрати регіоналів з початку жовтня по 23 листопада 2012 року. Тобто за основний період парламентської кампанії.
реклама