реклама

реклама

20 травня у селі Червона Слобода Черкаського району патрульні зупинили позашляховик Toyota Prado.

2bfc790941c1dfe7ee519ea416cb488c

Охоронці порядку бачили, як водій купував спиртні напої на заправці та відчули від чоловіка різкий запах алкоголю. Проходити освідування на алкотестері він відмовився,їхати до наркодиспансеру — теж. Проте визнав, що перебуває під впливом алкоголю. Тоді, у присутності свідків, інспектори склали протокол за ч.1 ст 130 КУпАП.

Під час розмови з патрульними поліцейськими черкащанин поводився зухвало, лаявся та погрожував посвідченням обласного депутата.

Вже 6 червня Соснівський районний суд визнав громадянина винним у скоєнні адміністративного правопорушення і присудив штраф у розмірі 3400 гривень.

У суді водій своєї вини не визнавав та просив винести йому усне зауваження. До того ж, даний порушник сказав, що патрульні відпустили його за кермом свого автомобіля у тому ж стані, в якому він перебував.

Зазначимо, що пояснення водія є неправдивими, бо на місце події викликали знайомого чоловіка, який був тверезий і мав право керувати автомобілем. Патрульні перевірили його документи, після чого знайомий сів за кермо, а власник — на пасажирське сидіння.

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Черкас у "Фейсбуці".

Вкрай зухвале поводження депутата Черкаської облради від "Батьківщини" Михайла Мушієка ви можете бачити на відео нижче:

реклама

Коментарі  

 
+4 #38 Пересічний громадянин 15.06.2016 13:23
Соромно за такого депутата!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #37 Черкащанин 14.06.2016 10:04
Цитую Дядя1:
Интересно! Ткаченко даст ему по жирной репе, или рука руку моет?

Не дасть, бо "безпробудний інтелігент". Мушієк знає це - тому й борзіє, тулубівський орденоносець.
З усієї цієї історії найбільший виграш бачу в тому, що цей зажраний тип хоча б якийсь час не сідатиме бухим за кермо і не їздитиме так по Черкасах. Шкода, що штраф такий маленький, але наступного разу - вилучення прав водія, а круглолиценький ходить ножками вже відвик :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #36 Смайл 14.06.2016 09:33
Цитую За Батьківщину, за Юльку!:
Це якесь позороще перед шефом Толькою - той буде матюкаться, коли почує, як Мушієк грузив мєнтів, що він Ткаченкові служить :lol:

Ну, Юльку это не засмутит. Она на зоне пайку хавала и сама не такое может уткнуть. А вот кум порадуется и тем более его патрон, Виктор Хведорович, как черкасские кумовья быкуют. Перед этим первый кум, Булатецкий на уши ставил новую полицию, теперь и второй кум решил не отставать. Представьте, что будет если "газовая прынцесса" до власти снова дорвется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #35 Дядя1 13.06.2016 21:12
Интересно! Ткаченко даст ему по жирной репе, или рука руку моет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #34 Пшонка 13.06.2016 19:41
Цитую ДЖЕКО:
Цитую Пшонка:
Цитую ДЖЕКО:
Не Людина, а людиноподібна істота. Це він доводить постійно і регулярно. Таких треба не штафувати, а ізолювати. Йому той штраф...

Джека, а слабо ці слова Михайлові Мушієку один-на-один у обличчя сказати?

Друже, можу і сказати і на ринг запросити. Ти пропонуєш бити стару, ..ору людину?

Джека, здається, ти тільки тут, у Прочерку сміливий... Тільки і читаєш: "Джека, джека, джека...."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #33 Карча 13.06.2016 15:44
А Васька слушает,да ест.
Йому вся ця возня по барабану,й не таке проковтував!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #32 ДЖЕКО 13.06.2016 15:09
Цитую Пшонка:
Цитую ДЖЕКО:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #31 Пшонка 13.06.2016 14:33
Цитую ДЖЕКО:
Не Людина, а людиноподібна істота. Це він доводить постійно і регулярно. Таких треба не штафувати, а ізолювати. Йому той штраф...

Джека, а слабо ці слова Михайлові Мушієку один-на-один у обличчя сказати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #30 Марина 13.06.2016 14:27
15 років людиноподібна мавпа тероризує Черкаси. Нарешті поліція насмілилась показати його вчинки. Дякуємо за мужність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #29 Зоолог 13.06.2016 14:20
Хороше фото. Я нарешті зрозумів, з кого малювали логотип для БК "Черкаські мавпи" :lol: :lol: :lol: