реклама Делікат

kartb Черкащани вже давно звикли отримувати зарплату не в касі свого підприємства, а через банк. Так само звикли користуватися послугами кредитних банківських карток. Саме – звикли, але чи навчилися? Як свідчить практика, кількість тих, хто легковажно ставиться до шматочка пластику, а потім серйозно від цього потерпає, не зменшується. Про це інформує обласна газета «Нова Доба».

 Попередження колекторів більше схожі на погрози
– Моя дружина влаштувалася на роботу до одного з супермаркетів Черкас. Їй видали електронну банківську картку, щоб зарплату через неї отримувала, – розповідає черкащанин Олександр П. – Але на цій роботі вона довго не витримала: звільнилася за п’ять днів. Про картку ж геть і думати забула. Аж ось за кілька місяців приходить нам лист. Якась колекторська фірма з київською адресою вимагає повернути борг понад 200 гривень!
Подружжя не зразу навіть згадало про кілька днів роботи  і про те, що десь існує банківська картка одного з комерційних банків, що має свою філію в Черкасах. Олександр почав телефонувати і до банку, і до Києва. Зрештою, йому вдалося з’ясувати, що електронна зарплатна картка його дружини залишалася на обслуговуванні банку, хоч жінка й звільнилася з роботи. Відповідно за обслуговування картки банк нараховував пеню. Борг поступово зростав. А потім банк продав борги своїх клієнтів одній із колекторських фірм. Колектори могли ще раз «перерахувати» борг клієнтки (звісно, у бік збільшення) і почали активно його повертати: телефонували, писали листи, попереджали, причому попередження були більше схожі на погрози.
Обурений пан Олександр пішов до банку. Але там від нього швидко «відхрестилися»: картку отримували – так, договір на обслуговування підписували – так.  Банк її обслуговував і нараховував за це гроші. Рахунок у банку закритий не був. А колектори мають право приплюсувати до суми, що накопичилась у такий спосіб, ще й свої відсотки. Ось так з 11 копійок на рахунку вашої дружини з’явився борг понад 200 гривень.

реклама

Коментарі  

 
+3 #3 Андрій 03.10.2011 08:05
колекторів *** в три шиї гнати, а з приводу таких ситуацій треба бути обережним, бо колись також з приватом було діло, що закривали картку, прийшли повністю закрили, а потім пізніше десь виникла недоплата копійки, після як вони кажуть перерахування і також набішла сума чимала!

Коли закриваєте картку, то треба після 14 днів ще раз звернутися і впевненися що дійсно вона закрита і від банку брати листа з печаткою банку що ви дійсно її закрили і ви нічого банку не винні, тоді буде доказ того що ви сумлінно свою місію виконали а банк просто хоче нашкребти і ошукати чесних людей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 старік 02.10.2011 16:47
банк користувався коштами власника картки и мав відсотки то хто кому винен колектори в незакона
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 ольга 02.10.2011 16:21
и у меня была похожая история с приват банком. с одной разницей - карточку я закрывать принесла, но сотрудница банка оставила ее активной без моего ведома. за 2,5 года набежало 283 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100