реклама Делікат

Профспілки Черкаської області проведуть попереджувальну акцію біля приміщення уряду у Києві. В акції, 6 липня, візьмуть участь більше тисячі жителів Черкащини, які незадоволені рівнем життя. Про це у коментарі «Прочерку» повідомив голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко.


За його словами, у людей до влади дві вимоги – це підвищення рівня заробітної плати та пониження тарифів на комунальні послуги.

- Будуть представники кожного районного центру області. Основну кількість протестувальників формуватимуть жителі Черкас, Сміли та Умані. Це попереджувальна акція, якщо не буде відповідної реакції, яка задовольнить людей, то можливий загальнонаціональний страйк, - сказав Петро Шевченко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 007 06.07.2016 09:02
Цитую Серж:
Цікаво, чи все населення Черкащини підтримує дії Федерації Профспілок ?!
Чи приймуть участь , ті хто знкаходиться в тіні, перевізники, торгівці та інші скриті бізнесмени ?! Чи будемо тільки плакатись, і мовчати, а потім голосувати "правильно" !

Робочий день, не кожен поїде. Будуть перевірки. Це не на майдані, коли на робочому місці стояли 8 годин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 AsJ 05.07.2016 22:28
Хорошое начало, главное не остановиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Зіновій 05.07.2016 20:24
Цитую Реаліст Комаров:
Щось мало віриться що цей уряд піде на компроміс. У нас був просто дикий капіталізм, а тепер стало звичайне обдирання свого народу під різними гаслами.

А от з цим не погодитись важко. Що маємо те маємо. сумно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 Реаліст Комаров 05.07.2016 13:26
Щось мало віриться що цей уряд піде на компроміс. У нас був просто дикий капіталізм, а тепер стало звичайне обдирання свого народу під різними гаслами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 злий 05.07.2016 09:59
Згідний з Олегом. Пропоную Прочерку після акції оприлюднити, хто із місцевих депутатів і від яких партій взяв у ній участь. А якщо Прочерку буде слабо, то це обов'язково мають зробити профспілки. Треба починати більше вірити своєму гаманцю і холодильнику, а не телевізору - тоді буде толк.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Активний член профспілки 05.07.2016 09:53
Вношу важливу поправку щодо змісту вищенадруковано ї статті: Це ВСЕУКРАЇНСЬКА а не Черкаська акція протесту проти драконівських тарифів... Очікується близько 50 тисяч учасників з усієї України,а Черкащина бере активну участь у акції як і всі області України.Тож прохання до журналістів ПРОЧЕРКУ подавати повну та чесну інформацію, тим більше коли це стосується долі простих людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 прогноз 05.07.2016 09:06
Цитую Серж:
Цікаво, чи все населення Черкащини підтримує дії Федерації Профспілок ?!
Чи приймуть участь , ті хто знкаходиться в тіні, перевізники, торгівці та інші скриті бізнесмени ?! Чи будемо тільки плакатись, і мовчати, а потім голосувати "правильно" !

Мабуть, буде останній варіант. Пороблено
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 олег 05.07.2016 07:59
Не всі мають змогу поїхати до Києва, але підтримати це мають на місцях і почин має піти від депутатів місцевих рад. Адже вони є представниками народу. В Смілі на місцевих виборах більше 400 осіб балотувались до міської ради і кожен обіцяв захищати і відстоювати інтереси виборців. Ось і побачим хто і як відстоює, інакше усих на політичне звалище.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Prozrevayi 05.07.2016 07:18
А що, у Профспілок скоро перевибори? Шевченко заметушився. Зазвичай він завжди з владою. В жовтні - листопаді і без профспілок всі запротестуюють. Такі тарифи на енергоносії додавлять багатьох.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Майданная редиска 05.07.2016 07:15
Без покрышек "не щитово". Халтура.
Впрочем, эту панду и покрышками уже не возьмёшь.