реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Родинам, які переселились з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, постановою КМУ від 01.10.2014 №505 передбачено надання адресної допомоги на проживання та оплату комунальних послуг. За отриманням цього виду допомоги звернулося 8236 сімей, з них 8025 родинам її вже призначено.

Крім того, за призначенням державної соціальної допомоги до управлінь соціального захисту населення звернулися 1569 сімей у складі 4142 осіб. 1063 сім’ям вже призначено таку допомогу, стосовно інших – процес призначення триває. 489 сімей відмовились отримувати допомогу, у зв’язку зі зміною місця проживання.

Довідково. Якщо раніше довідка про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб надавалась терміном на 6 місяців, то зараз такі довідки безтермінові.

Проте постановою Кабінету Міністрів України від 08. 06.2016 №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» передбачені перевірки фактичного місця проживання один раз на шість місяців.

У зв’язку з цим відбулись зміни й у призначенні допомог цій категорії осіб. Наразі питання призначення всіх соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглядатимуться комісіями при райдержадміністраціях та міськвиконкомах. До складу таких комісій входитимуть представники підрозділів з питань соціального захисту населення, Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, центрів зайнятості.

Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100