реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

11 серпня о 15:30 до оперативно-координаційного центру міста Черкаси надійшло повідомлення про чоловіка, який тоне у річці Дніпро.

IMG_3876

Проте допомога професіоналів не знадобилась. Ще до прибуття рятувальників на місце події потопельника врятували випадкові свідки події.

Як стало відомо, 24-річний хлопець відпочивав на узбережжі Дніпра в районі річкового порту. Під час купання, перебуваючи на відстані близько 20 метрів від берега, його м’язи схопила судома і він почав тонути.

На щастя свідком події став 30-річний чоловік, який одразу кинувся у воду.

Через декілька хвилин йому вдалось витягти потопаючого на берег. У потеріплого не було ознак життя, тож рятівник почав надавати йому невідкладну медичну допомогу. На щастя, в цей час серед свідків події була медичний працівник, яка, одразу перебрала на себе проведення реанімаційних заходів.

Коли на місце події за викликом прибула бригада «Швидкої медичної допомоги», жінці вдалось повернути потерпілого до життя. У подальшому, врятованого було госпіталізовано до реанімаційного відділення 3-ї міської лікарні.

Стан потерпілого лікарі оцінюють як стабільно важкий.

З початку року на водних об’єктах зареєстровано 46 пригод, внаслідок яких 36 осіб загинули та 36 осіб вдалось врятувати .

Про це інформує прес-служба ДСНС

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100