реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Черкаські спортсмени Сергій Куліш (стрільба кульова) та Наталя Золотухіна (легка атлетика) завершили свої виступи на ХХХІ Іграх Олімпіади у Ріо, - інформує «Чемпіон».

Усім вболівальникам пропонуємо ознайомитись з результатами виступів атлетів Черкащини:

Сергій Куліш (стрільба кульова):

2 місце – чоловіки, 10 м, пневматична гвинтівка, результат – 204,6;

14 місце – чоловіки, 50 м, гвинтівка з трьох положень, результат – 1171;

32 місце – чоловіки, 50 м, гвинтівка лежачи, результат – 620,5.

Тренери  – Віктор Нагній, Наталя Чепурна, Ірина Дудник

Наталя Золотухіна (легка атлетика/ метання молоту):

31 місце – результат 56,96 м.

Тренер – Анатолій Тихомиров

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #15 О чем ты, дурачок? 18.08.2016 10:10
Цитую критик:
В України - вже сім медалей!

Из 200 участников :lol:
А ты привык, чтобы как у тебя в родном Тамбове или Мухосранске, каждому участнику выдавали по картонной медальке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 критик 18.08.2016 09:50
В України - вже сім медалей!


Из 200 участников :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Не мели чуш! 17.08.2016 14:59
Цитую модель:
смотри не обк..... :lol:

ТЕБЯ? :-) Я ж не птица, чтоб над тобой летать ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 модель 17.08.2016 14:19
Цитую Не мели чуш!:
Цитую черкащанка:
Да посмотри что в нашей стране делается, сдалась тебе Россия, что ты смотришь, что у соседа, смотри на себя.

Все правильно сказав! Росія - і в сама в *опі - й Україні гадить. Не перекладуй з хворої голови на здорову, ватанка. Бо наче Україна Кубань окупувала і з "Градів" по Ростову гасить, а не рашка Крим в України скомуніздила і Донбас кошмарить!


Вот это тебе страшилки снятся, смотри не обк..... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Не мели чуш! 17.08.2016 12:07
Цитую черкащанка:
Да посмотри что в нашей стране делается, сдалась тебе Россия, что ты смотришь, что у соседа, смотри на себя.

Все правильно сказав! Росія - і в сама в *опі - й Україні гадить. Не перекладуй з хворої голови на здорову, ватанка. Бо наче Україна Кубань окупувала і з "Градів" по Ростову гасить, а не рашка Крим в України скомуніздила і Донбас кошмарить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 украина 17.08.2016 11:51
Я удивляюсь украинцам, у нас полная жо.., а они все на рашку смотрят, в своем глазу бревна не видать? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 карлсон 17.08.2016 11:49
Цитую ПР*толога тобі, ватан!:
Цитую Якби ж так:
Цитую карлсон:
Результаты позорные, какая экономика в стране, такой и спорт :sad:

Було б добре, якби ти вгадав, чмошний "карлсон" - бо 2 місце у Куліша на Олімпіаді є, а економіці нашій цього ще довго не бачити.

Видно, в цього "карлсона" пропеллер нижче спини встановлений, бо явно не головою думав, коли писав ;-)


Украина на 50 месте, как раз я думал когда писал. Как думаешь есть чем гордиться ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 модель 17.08.2016 11:48
Цитую Якби ж так:
Цитую карлсон:
Результаты позорные, какая экономика в стране, такой и спорт :sad:

Було б добре, якби ти вгадав, чмошний "карлсон" - бо 2 місце у Куліша на Олімпіаді є, а економіці нашій цього ще довго не бачити.


Единственное место - не позорься. Россия на 4 месте, а мы на 50. Ну давай комментируй, не заплюй монитор только :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 черкащанка 17.08.2016 11:46
Цитую Угадав, вєнтілятор:
Цитую карлсон:
Результаты позорные, какая экономика в стране, такой и спорт :sad:

Це ти про рашку точно сказав. У них справді: замість економіки - газовий пшик, впала ціна на газ - зразу й "економіка" на нулі. Так само і в спорсті - підмінили мочу на допінг-аналізі - наче й спрЦмени трохи, прищемили козлам кормушку - то й не спарЦмени знову ;-)


Да посмотри что в нашей стране делается, сдалась тебе Россия, что ты смотришь, что у соседа, смотри на себя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Гут! 17.08.2016 11:44
Цитую Знову рашку прокотили:
Зашибісь свіжа новина з Ріо!
Виступ на брусах:
Олег Верняєв приніс Україні "золото", Данелл Лейва США - "срібло", а Давідка Бєлявскій
московії - тільки "бронзу"!
Як казав український льотчик-ас в хорошому фільмі українського режисера з Донеччини: "Развалінамі рєйхстага удовлєтворьон!! !"

В України - вже сім медалей!