реклама

реклама Делікат

реклама

У Черкасиобленерго відмовляються коментувати ситуацію, що склалася на їх підприємстві, посилаючись на усне розпорядження керівництва. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

DSC_0004

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на території підприємства по різні боки дворища біля воріт стоять дві вантажівки, схожі на військові.

Також на території підприємства розкладені шини з колючим дротом. Парадний вхід до приміщення закритий великими горщиками з квітами.

Водночас, керівник сектору комунікації Головного управління Національної поліції в області Дмитро Грищенко у коментарі «Прочерку» повідомляв, що ситуація на підприємстві Черкасиобленерго абсолютно нормальна.

Нагадаємо, що Фонд держмайна оголосив проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника ПАТ "Черкасиобленерго". А на 10 жовтня плануються позачергові загальні збори ПАТ «Черкасиобленерго»

DSC_0007

DSC_0008

DSC_0006

Раніше сайт "Резонанс" повідомляв, що слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва 19 серпня задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) щодо тимчасового доступу до речей і документів із можливістю вилучення у ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» у кримінальному провадженні №52016000000000236 від 11.07.2016 із попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становище).

«Указані відомості, у тому числі про рух грошових коштів по банківському рахунку ПАТ «Азот», можуть бути використані як докази для підтвердження обставин, що мають значення для кримінального провадження. Відсутність вказаної інформації унеможливить належне розслідування, оскільки в інший спосіб неможливо довести обставини проведення взаєморозрахунків між ПрАТ «ХК «Енергомережа», ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «Азот», а також подальшого руху грошових коштів, встановлення кінцевого бенефіціара», — стверджують антикорупціонери.

У НАБУ вважають, що «службові особи ПАТ «Черкасиобленерго» діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, шляхом укладення договорів про переведення боргу, надання поворотної фінансової допомоги та надання послуг, заволоділи чужим майном (грошовими коштами, належними зазначеному енергопостачальнику) в особливо великому розмірі».

У злочинній змові з посадовцями «Черкасиобленерго» детективи НАБУ підозрюють службовців ПрАТ «ХК «Енергомережа» та ПАТ «Азот».

ПрАТ «ХК «Енергомережа» приймало на себе борг перед ПАТ «Черкасиобленерго» за поставлену електричну енергію на загальну суму 315 млн грн. При цьому, ПрАТ «ХК «Енергомережа» одержані від ПАТ «Азот» грошові кошти використало на власні потреби та розрахунку перед ПАТ «Черкасиобленерго» не провело, — йдеться у судовій ухвалі. — Крім того, встановлено факт укладення ПАТ «Черкасиобленерго» та ПрАТ «ХК «Енергомережа» ряду договорів про надання поворотної фінансової допомоги, на виконання яких ПАТ «Черкасиобленерго» перераховувалися грошові кошти на користь ПрАТ «ХК «Енергомережа», з яких на даний час вказаному енергопостачальнику не повернуто 14 млн грн.

Також встановлено факти укладення ПАТ «Черкасиобленерго» договорів про надання поворотної фінансової допомоги від 03.03.2015 № 102-01/18-15 та від 13.11.2015 №569-01/18-15 з ПАТ «Миколаївобленерго» на загальну суму 12 млн грн.

Водночас розслідуванням здобуто дані, що фінансовий стан ПАТ «Черкасиобленерго» не дозволяв вказаному енергопостачальнику надавати фінансову допомогу іншим суб’єктам господарювання.

Крім того розслідуванням встановлено, що ПАТ «Черкасиобленерго» 2015 року отримувало поворотну фінансову допомогу від ПрАТ «ХК «Енергомережа» в розмірі 8 млн грн. та від АК «Харківобленерго» в розмірі 51 млн грн.

Також розслідування встановлено факт укладення ПАТ «Черкасиобленерго» ряду договорів поставки та надання послуг з ТОВ «Компанія Трейд-Актив», щодо якого здобуто дані про фіктивність.

Зокрема між вказаними суб’єктами господарювання укладалися наступні договори:

від 02.11.2015 з предметом договору — «конвертація даних з існуючої білінгової системи в оновлений комплекс, опис апаратного забещпечення, доопрацювання та налаштування білінгової системи» та вартістю договору — 94 тис грн.;

від 05.11.2015 — «впровадження білінгового програмного комплексу «Барс»» та вартістю договору — 99 тис грн.;

від 25.01.2016 — «поставка програмного продукту ESET Endpoint Protection» та вартістю договору — 320 тис грн.

Органом досудового розслідування дії службових осіб ПрАТ «ХК «Енергомережа», ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот» кваліфіковані за ч. 5 ст. 191 КК України.

За інформацією ЗМІ, частина акцій «Черкасиобленерго» належить групі Костянтина Григоришина. ПАТ «Азот» є частиною субхолдингу Group DF Дмитра Фірташа.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #4 Визор 09.09.2016 18:20
Установилась! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 А 320 09.09.2016 18:16
В ЕС все так делают? Внешние враги не нужны,мы и так не хило сами с собой воюем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 гондурас - это в нас! 09.09.2016 15:25
и вся эта муть в виде якобы помощи между облэнергами и непонятной холдинговой прокладкой энергосистема с благословения нацкомиссии сидит в как бы убыточном тарифе на 1 кВт электроэнергии, который каждые пол-года дорожает от балды и который мы как безальтернативн ые потребители вынуждены оплачивать. а рейдерство - это всего лишь борьба олигархов за очень лакомый кусок, учитывая "прозрачность" тарифов и таксу в карманы за каждый киловат при подключении
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 язон 09.09.2016 15:23
Судя по всему, ворьё готовится к визиту следователей НАВБУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100