Озвучена засобами масової інформації вартість спорудження фонтану біля черкаського Центру дитячої та юнацької творчості – не коректна, вважає заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Богдан Бєлов.
– Називають різні суми, які місто нібито витратить на цей фонтан. Хтось каже 400 тисяч, хтось – півмільйона, хтось уже й про мільйон гривень говорить, – зазначив у коментарі «Прочерку» Богдан Олександрович. – Ми як установа, яка контролює бюджетні витрати, в тому числі ЦДЮТ, звернулися до виконавця робіт із проханням надати відповідні розрахунки... Вартість самої конструкції не перевищує тієї вартості, яку опублікував журналіст Валентин Чернявський (близько 120 тис. грн, – ред.). Але є ще комплекс робіт, які необхідно здійснити, щоб фонтан функціонував: копання траншеї, бетонування основи, прокладка гільз під кабелі, прокладка кабелів та труб водопостачання і водовідведення, гідроізоляція, фарбування фонтану тощо. Тобто, до вартості, крім придбання самої чаші, входить ще чимало робіт – приблизно ще на 100-120 тисяч гривень. Але говорити про кінцеву вартість до того, як акт виконаних робіт буде підписано, – зарано. Такої ціни як 400 тисяч, там немає і близько!
Як наголосив Богдан Бєлов, оперувати потрібно не домислами, а документами.
– Яка вартість робіт, стане відомо тільки тоді, коли буде підписано акт виконаних робіт, – сказав заступник директора департаменту. – За виконанням робіт слідкує ліцензований інженер з технічного нагляду, який перевіряє кількість та якість робіт. Тобто завищити кількість робіт і спотворити якість ніхто не може. Крім того, проходить експертиза. Коли роботи буде завершено, то, якщо буде офіційний запит, думаю, Центр дитячої та юнацької творчості надасть документи по цьому об’єкту. А поки роботи не завершено, говорити про те, що десь хтось сказав, – це не дуже коректно.
Разом із тим, Богдан Олександрович наголосив, що замовником є ЦДЮТ, і департамент освіти та гуманітарної політики на ці речі не впливає.
– Є головний інженер, є головний архітектор цього проекту – і питання про те, хто вирішував, чому там має бути саме фонтан, а не клумба, яким має бути фонтан і який має бути узор на довколишньому мощенні слід задавати керівництву ЦДЮТ, – підсумував Богдан Бєлов.
реклама
Коментарі
Який вуз треба закінчити,щоби погодитись побудувати таке страховисько в центрі міста?
Чи поставлена мета відлякати вихованців ЦДЮТ від роботи в гуртках?
Якщо так,то це вам вдалось.
Вершина несмаку,бідност і уяви та бажання нагадити Черкасам.Ось що ваш фонтан.
*************** *************** *************
Получется, что городские власти начали строить фонтан даже не зная какая будет его стоимость?
Стрічка RSS коментарів цього запису