реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вирішив трохи заспокоїти містян щодо стану дороги по бульвару Шевченка. Для цього він подав роз’яснення у «Фейсбуці»

15442208_1167778686674411_5619930079511185355_n

«Оскільки підрядник, котрий виграв тендер на ремонт головної вулиці міста, в терміни виконання робіт не вклався, то після проведення консервації за власний кошт здійснить ямковий ремонт. Крім того, в якості компенсації за незручності, які викликала затримка ремонту дороги та тротуарів як у водіїв, так і в пішоходів, підрядник пообіцяв – знову ж таки за власний кошт – до Нового року покласти вирівнюючий шар асфальту і привести до ладу тротуари. Решту робіт по бульвару Шевченка буде виконано вже весною», – зазначив Бондаренко.

Нагадаємо, містяни скаржаться на поганий стан дороги в центрі міста, де підрядник в листопаді здер старий асфальт, і через прихід зими не може як слід відремонтувати дорогу.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Степаныч 15.12.2016 13:28
Кто знает, зачем уменьшают ширину проезжей части возле бульвара Шевченко?
(например, возле Дома торговли)
Кто эту глупость придумал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Дубль 15.12.2016 12:37
Цитую Зіганув?:
Хайль, Тоха? :lol:

Шось вони з секретарем останнім часом на пару активно "зігують"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Семен 15.12.2016 11:01
Вчора ввечері по бул. Шевченка клали асфальт на сніг, скажіть будь ласка скільки для цього розуму треба? Мер Черкас повний де**л, розповідає що ямковий ремонт зроблять весною за рахунок підрядника, ти вважаєш що всі такі тупі, як ти? Міськрада весною виділить додаткові кошти, тіпа щось треба доробити (приклад вул. Чорновола).Куди дивиться прокуратура, активісти? За поліцію навіть не питаю, бо вчора вони там обмежували рух автомобілів і в них, ні в одного, не виникло питань. Це нова норма класти на сніг асфальт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 гидота 15.12.2016 00:13
та це не вiн, це — вродi, новий ,,памятник ленину,,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 RATM 14.12.2016 23:36
Долой Лысянскую оккупацию ! Сэло йыдь додому !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Зіганув? 14.12.2016 17:47
Хайль, Тоха? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Воха 14.12.2016 17:20
Тоха,шляп сними.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 Лев Толстой 14.12.2016 16:51
Тоха красаувджик...марадец...обступили бідного підрядники...дихать не дають...а він шо...він залізний...тримається пока... за лексус...