реклама

реклама

Дах у черкаському театрі досі не з’явився. Через це приміщення другий рік поспіль закидало снігом. Про це у Фейсбуці повідомив актор театру Олександр Гуменний.

«Роботи по відбудові Черкаського драмтеатру продовжуються. Проте не приємно все ж таки, що обіцянки залишаються обіцянками і вже другу зиму театр зустрічає без даху...», - написав Гуменний.

Нагадаємо, наприкінці грудня заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко обіцяв, що театр буде з дахом до кінця року.

реклама

Коментарі  

 
-8 #11 ах 12.01.2017 10:20
кожен кого хоч раз заливали сусіди зрозуміє. Скільки часу і якою хімією потрібно витравить ту цвіль що буде там триматись. То буде не театр а розсадник алергії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Влад 11.01.2017 19:51
Цитую федор принципиальный:
Обещалкиных подвесить вниз головой в театре.

Согласен,вот только есть одно но.что если всех обещалкиных,кот орые обещали.что мы будем жить по новому собрать и повесить,боюсь, что места для всех не хватит.Ну это не страшно,можно и расшириться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Владимир 11.01.2017 19:47
Друзья мои,все эти овчаренки, островские и прочей непотреб, это детище главного клоуна от власти-ткаченко.Кадровая политика это прерогатива этого псевдоруководит еля и если его назначенци сплошная туфта,значить король та голый!Ну замена одного на другого ничего не решит,поскольку самостоятельный руководитель не нужен этой власти.которую подмял под себя пан порошенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 черкащанка 11.01.2017 16:21
Овчаренко - в отставку ПОЗОР!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 марина 11.01.2017 16:19
А где главный балабол, почему не дает интервью, где очередные обещания!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 федор принципиальный 10.01.2017 21:25
Обещалкиных подвесить вниз головой в театре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 чехов 10.01.2017 19:34
Ну не ходять керівники області в театр ! НЕ доросли вони до цьго, по ресторанах посидіти і "теми потерти" це легко ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Чаклун 10.01.2017 13:07
Цитую стабилизец:
ага, ждут-ждут, пока тиятр развалится, а он все никак.

Треба знову запросити на благодійний концерт лісапедний батальйон
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 стабилизец 10.01.2017 12:41
ага, ждут-ждут, пока тиятр развалится, а он все никак.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Сидоров 10.01.2017 12:00
Обіцянка цяцянка. Язиком молоти кожен чиновник вміє. А от діло зробити не кожен чиновник може. Мені здається . що Овчаренку треба подати у відставку, як неспроможному працювати ефективно.