реклама

реклама

Виділена безкоштовно на початку вересня Черкаською міською радою земля в елітному районі Соснівка змінила свої власників, ними стали близькі родичі керівництва міста.

mushiiek2

Про це пише видання Наші Гроші з посиланням на «Кропиву».

В кінці минулого вересня депутати Черкаської міськради виділила безкоштовно п’ятьом громадянам по 10 соток в Соснівці, де ринкова вартість землі складає $5-7 тис за сотку

Дві ділянки були виділені Григорію Заїчку та Сергію Заяцю, але вже через два місяці власником цієї землі став брат мера Черкас Анатолія Бондаренка – Микола Бондаренко.

Заїчко є мешканцем селища Лисянка, звідки родом і міський голова Черкас. Також Заїчко один із засновників ТОВ «Промбудіндустрія», яке виграє підряди на виконання робіт в Черкасах і з яким місцеві ЗМІ пов’язують депутата Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна. Микола Бондаренко також в 2010-2015 роках був депутатом Лисянської райради від «Батьківщини».

Заяць  є співзасновником юридичної фірми «Авента-центр», що зареєстрована в Черкасах.

Власником ще двох ділянок, які безкоштовно в вересні виділила міськради, нині є Тетяна Тебякіна, рідна тітка заступника міського голови Черкас Романа Буданцева. 10 соток вона отримала від депутатів у вересні, а ще 10 соток купила у Вікторії Крітевич, якій міськрада дала землю безкоштовно. При цьому, угоду купівлі-продажу Тебякіна уклала 22 листопада, в цей же день власником ділянок став і вищезгаданий брат мера Черкас Микола Бондаренко.

П’ята ділянка, яку депутати безкоштовно виділили Сергію Демченко, також вже змінила свого власника. В грудні ним став Микола Гончар.

Нотаріальні операції по договорах купівлі-продажу даних ділянок здійснював один і той же приватний нотаріус Черкаського міського нотаріального округу Фіщук С.О.

реклама

Коментарі  

 
+5 #58 Юрій 02.12.2017 17:07
ВОРЮГА. А ДЕ Ж ПРОКУРАТУРА, АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ.ТЕЖ КРАДУТЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #57 alex 31.01.2017 02:45
тварь одним словом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #56 точно! 27.01.2017 19:53
Цитую спасайся кто может!:
Держитесь за карманы - это Зализяка!


тикайте карманы железного идуут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #55 депутат 24.01.2017 13:56
Толя метал, він же БАНДАренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #54 спасайся кто может! 24.01.2017 11:21
Держитесь за карманы - это Зализяка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #53 АТО 23.01.2017 12:15
А якби АТОвцы пішли, обгородили ту землю і почали будуватися, ніхто б слова не посмів сказать. Вони її заслужили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #52 Какая женщина! 23.01.2017 12:14
Цитую Толя металл:
Громадо ну зрозуміте мене - у мене красуня дружина кожен день мені виносить мозок- каже Толік тиж мер а я вже другий рік на тому самому Лексусі ізжу. Каже от подивись на Гуру, він і дружину на Кіпр відправив на віллу, нового ленд крузера взяв - от справжній мужик. Каже подивись на Сашка Радуцького, дві ходки має , ледь мером не став і в кеші 380000$- справжній чоловяга. Каже , а ти Толік м.... к не можеш і 20 соток намутить. І що мені було робити??????


100%! Класс! Толя метал, пиши есче!!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #51 ах 20.01.2017 13:09
шановні дописувачі, не гайте даремно часу. Берыть фотоапарати, мольберти, фарби і гайда в Соснівку за вражаючою красою. Бо Соснівка це не сніг що кожного року зненацька падає серед зими - не розтане. За За черкаську Соснівку взалися люди - вони в своїх бажаннях не розтануть як сніг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #50 Макулатура 20.01.2017 10:43
Цитую Толя металл:
Громадо ну зрозуміте мене - у мене красуня дружина кожен день мені виносить мозок- каже Толік тиж мер а я вже другий рік на тому самому Лексусі ізжу. Каже от подивись на Гуру, він і дружину на Кіпр відправив на віллу, нового ленд крузера взяв - от справжній мужик. Каже подивись на Сашка Радуцького, дві ходки має , ледь мером не став і в кеші 380000$- справжній чоловяга. Каже , а ти Толік м.... к не можеш і 20 соток намутить. І що мені було робити??????

Тараппицца не нада. Только год прошел, а уже такую скорость кое-кто набрал, стоко здобутков. Вот и на фото товарищ слева довольно улыбается. А почему не улыбаться, в этом доме новострое говорят 2 квартиры его самодостаточным близким родственникам "нарисовались", от благодарных и бескорыстных черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #49 Толя металл 19.01.2017 22:17
Громадо ну зрозуміте мене - у мене красуня дружина кожен день мені виносить мозок- каже Толік тиж мер а я вже другий рік на тому самому Лексусі ізжу. Каже от подивись на Гуру, він і дружину на Кіпр відправив на віллу, нового ленд крузера взяв - от справжній мужик. Каже подивись на Сашка Радуцького, дві ходки має , ледь мером не став і в кеші 380000$- справжній чоловяга. Каже , а ти Толік м.... к не можеш і 20 соток намутить. І що мені було робити??????