реклама Делікат

Табло на стадіоні у Сумах (архівне фото)

Табло на стадіоні у Сумах (архівне фото)

Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 14 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПП «Промелектробуд-2000» на роботи з реконструкції електроінформаційного табло КП «Центральний стадіон» у Черкасах. Вартість угоди склала 782 тис грн. Про це з посиланням на «Вісник державних закупівель» повідомляє сайт «Наші гроші».


Згідно з документацією конкурсних торгів, замість старого буде встановлено новий кольоровий екран розміром 4х3 м. Габаритні розміри всього табло становлять 17х5 м. Табло буде горіти помаранчевими та червоними світлодіодами. Висота цифри рахунку – 1,2 м, цифри годинника – 65 см.

«Світлодіодний екран табло призначений для відображення текстової і графічної інформації у графічному режимі. Конструкція екрана табло передбачає застосування спеціальних захисних матеріалів, які роблять неможливим вплив вологи, сонячних променів, пилу, електромагнітного випромінювання, ударних навантажень та інших негативних факторів на якість зображення», – йдеться в технічному завданні.

Засновником ПП «Промелектробуд-2000» є житель Черкас Володимир Халай.


реклама

Коментарі  

 
+6 #16 Ну-ну 24.11.2011 13:39
Цитую Влад:
Абрек
Ти спочатку сходи на футбольний матч, а потім будеш викладувати свої бредові коментарі!Люди в нашому місті знову зацікавилися футболом от і прикрашають "Центральний стадіон".На матчі приходить по 7 тис. зацікавлених футболом людей і із них більшість молоді люди. ;-)

Это называется пир во время чумы. Мэр, как глава города, должен отличать главные проблемы от второстепенных Никто не спорит - спорт нужно развивать, но не за счет текущих кровлей, разбитых дорог, мусоросвалок, аварийных деревьев на каждом шагу, лишения льгот в транспорте и так далее, этот список можно продолжать и продолжать. Вот в чем проблема!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Абрек 24.11.2011 13:26
Поясняю для тех, кто в танке. Играть во второй лиге можно и со старым табло. Научившись играть и выйдя в высший эшелон, можно просить и 100 тысяч на табло. А пока, это называется утопить деньги, которые нужны на полезные дела.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Мирослав 24.11.2011 13:11
Цитую Де совість?:
За кошти виборців самодури задовольняють власну похоть: у Одарича - мавпи, у Тулуба - футбол. За ці гроші можна було закупити постільну білизну для лікарень або замінити вікна в 20 школах. Але у *** - інші приіорітети, бо вони з жиру бісяться..

Розжирівше одаричеве плем`я "не має грошей на харчування дітей у школах та садках", бо через відкати набиває кишені своєму стаду..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Лось Задумчивый 24.11.2011 12:39
А здесь вообще инопланетяне в основном. У одного Мавпы из бюджета финансируются, другой умник лучше всех знает как троллейбусы запустить все разом. Короче, советы в стиле Шарикова "взять все поровну и поделить". И***ты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 ровный 24.11.2011 12:07
я в шоке, я так понимаю табло будет примерно такое http://tablo.kiev.ua/index.php?productID=255&picture_id=295 теперь внимание там цена без всяких растаможек 56000 грн.... чинуши в наглую нагреют карманы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Оце чиста правда 24.11.2011 11:11
Я бачу якщо всі будуть жити по таким кретеріям як ці дописувачі, то в нас не буде в місті нічого ні культури, а ні спорту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 sh239k25 24.11.2011 01:44
Других проблем нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 sh239k25 24.11.2011 01:43
Да, пир во время чумы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Влад 23.11.2011 21:54
Абрек
Ти спочатку сходи на футбольний матч, а потім будеш викладувати свої бредові коментарі!Люди в нашому місті знову зацікавилися футболом от і прикрашають "Центральний стадіон".На матчі приходить по 7 тис. зацікавлених футболом людей і із них більшість молоді люди. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ну-ну 23.11.2011 21:16
Сколько процентов на откаты???? Можно жить безбедно не один год, а на льготы для пенсионеров за проезд в троллейбусах нет! Маразм, идиотизм и так далее, слов нет для комментария! Гуру неспроста поставили руководить стадионом, вот пошли денежки!!!