реклама

реклама

Величезні черги до лікаря в дитячих поліклініках Черкас змушують містян звертатись до приватних лікарів, адже потрапити до фахового лікаря в міських поліклініках можна лише через півмісяця після запису. Про це повідомили читачі «Прочерку».


Зокрема, мама 2-місячної дитини переповідає, що 28 липня нинішнього року вона зателефонувала за номером, який на сайті поліклініки вказаний, як номер для запису до лікаря.

Жінка запитала, на коли можна записатись до лікаря-окуліста, на що їй відповіли, що записатись можна лише на 14 серпня, тобто фактично через 18 днів після звернення.

- При цьому працівниця лікарні не поцікавилась віком дитини та які є скарги. Зрештою, ми звернулись до приватного лікаря, - переповідає мама маленької дитини.

У комунальному закладі «Черкаська дитяча міська лікарня ЧМР» у відповіді на інформаційний запит «Прочерку» повідомили, що нині в дитячих закладах охорони здоров’я міста кадровий голод.

«Кадровий  дефіцит лікарів-педіатрів дільничних неможливо компенсувати  лікарями-педіатрами, які закінчують інтернатуру. Недостатня кількість лікарів-спеціалістів у КЗ  «Черкаська міська дитяча лікарня  ЧМР» стосується лікарів-ендокринологів, лікарів-ортопедів та лікарів-офтальмологів. Запис до лікарів-спеціалістів для планового огляду проводиться на місяць наперед. При виникненні гострих станів у хворих батьки можуть звернутися до дільничного лікаря-педіатра за направленням до лікаря-спеціаліста  або на стаціонарне лікування», - йдеться у відповіді на звернення.

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #11 ХМ 16.08.2017 11:17
Цитую мешканець міста:
Спробуйте працевлаштувати сь, зокрема ортопедом. Вакансій в місті немає ні в дитячих закладах, ні в дорослих. Навіть 0,25 ставки неможливо знайти. А ви пишите не вистачає. Оприлюдніть список вакансій. Керівники тримають порожні вакансіі роками, а страждають мешканці.

ви не порівнюйте х.. з пальцем. Ортопеди, травматологи знаєте яке бабло беруть за прийоми, а тим більше зо операції??? Педіатрам таке й не снилось... А робота не легше, бігати по хворим дітям по 40 чоловік в день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 лікар пенсіонер 15.08.2017 23:52
при такій зневазі суспільства до медиків, скоро залишаться лікарі- здирники та відверті невігласи, а черга буде по 2 місяці. А потім запросимо на нормальні контракти іноземців. Біла Африка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Правда 15.08.2017 23:39
Цитую Марина:
Зарплата детского врача - 4 тысячи гривень, а зарплата начальника горздравотдела - 20 тысяч. Кто городу нужнее?

Уже не 20 тис. а гораздо больше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Павло 15.08.2017 19:42
Цитую Думка:
Цитую Марина:
Зарплата детского врача - 4 тысячи гривень, а зарплата начальника горздравотдела - 20 тысяч. Кто городу нужнее?

Абсолютно вірно, але у начальника ще й стаж державного службовця йде з відповідними доплатами та пільгами.

Ще й пенсія інваліда ІІ групи комуністичної праці - 5 тисяч, ще і матеральні допомоги "на бідність" :-x В місяць піявка Стадник обходиться бюджету в 30 тисяч гривень гривень. Такими статками не ризикують! :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 мешканець міста 15.08.2017 19:25
Спробуйте працевлаштувати сь, зокрема ортопедом. Вакансій в місті немає ні в дитячих закладах, ні в дорослих. Навіть 0,25 ставки неможливо знайти. А ви пишите не вистачає. Оприлюдніть список вакансій. Керівники тримають порожні вакансіі роками, а страждають мешканці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Сидоров. 15.08.2017 18:43
Лікар, який має зарплатню 4 тис, кормить сім"ю, гарно одягається, має достойне житло, авто і їздить на різні конференції з підвищення кваліфікації то є Лікар з великої букви. Бо до нього ідуть люди, він їх лікує і виліковує.І люди його цінять, але не держава.Якщо не буде виліковувати, то до нього люди не підуть і він втратить можливість учитися та жити достойно. Лікар професія поважана. Мені так здається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Думка 15.08.2017 13:26
Цитую Марина:
Зарплата детского врача - 4 тысячи гривень, а зарплата начальника горздравотдела - 20 тысяч. Кто городу нужнее?

Абсолютно вірно, але у начальника ще й стаж державного службовця йде з відповідними доплатами та пільгами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 СЕРГЕЙ 15.08.2017 12:43
Цитую Сергій:
Цитую Марина:
Зарплата детского врача - 4 тысячи гривень, а зарплата начальника горздравотдела - 20 тысяч. Кто городу нужнее?

Пан Стадник не для того оформив собі .........інвалідність, щоб вашими дітьми займатись. Окрім грошей, подружжія інвалдів ІІ групи Джуган-Стадник нічим не переймається :D :D :D

Надо только поражаться мужеству этих людей И они не одни среди руководителей Пусть работают на 1 ГРУППУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Можливість і бажання 15.08.2017 12:25
При такому дефіциті педіатрів потрібно зайннятись приватною практикою, а не нюняти за 4000 тис.грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Сергій 15.08.2017 12:06
Цитую Марина:
Зарплата детского врача - 4 тысячи гривень, а зарплата начальника горздравотдела - 20 тысяч. Кто городу нужнее?

Пан Стадник не для того оформив собі .........інвалідність, щоб вашими дітьми займатись. Окрім грошей, подружжія інвалдів ІІ групи Джуган-Стадник нічим не переймається :D :D :D