реклама

реклама

В Умані Черкаської області планують провести реконструкцію військового аеродрому, перетворивши його на сучасний міжнародний аеропорт, – пише UBR.

53_main Відзначається, що реконструкція аеродрому дозволить обслуговувати літаки не тільки військової, але і громадянської і бізнес-авіації.

Аеропорт повинен взяти на себе обслуговування близько 20% від загального прогнозованого туристичного потоку.

Виходячи з розрахунків, розробка передпроектних пропозицій по реконструкції аеродрому Умані, техніко-економічне і правове обгрунтування займуть півроку і вимагають € 1,9 млн.

Ще € 4,8 млн підуть на підготовку завдання на проектування; топографо-геодезичні та геологічні розвідки ділянки об'єкта реконструкції; розробку проекту реконструкції аеродрому; отримання позитивного висновку держекспертизи і розробку робочої документації.

Будівництво та обладнання об'єкта можуть тривати близько 2 років з інвестиціями в € 65 млн.

Порядку € 120 тис знадобляться для підготовки документів для реєстрації аеродрому і сертифікації, згідно з правовими та нормативними документами.

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 СОЛДАТ 26.09.2017 10:54
Цитую Петрович:
Тільки не громадьський аеропорт і громадська авіація, а цивільний і цивільна. Це вам не телебачення, якого немає.

У "ватанів" виникають проблеми з перекладом на "вяликий и могучий" деяких украінських слів.Тому і називають цивільний аеропорт громадянським.Неуки,сер!!! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 ® 26.09.2017 10:33
Цитую Петрович:
Тільки не громадьський аеропорт і громадська авіація, а цивільний і цивільна. Це вам не телебачення, якого немає.

І я "таблом щьолкнув" за твоїм дурним прикладом, Петрович, бо у даному випадку і аеропорт і авіація - ЦИВІЛЬНІ, а "громадський" транспорт - це тролейбуси з маршрутками :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 ® 26.09.2017 10:31
Цитую Петрович:
Тільки не громадьський аеропорт і громадська авіація, а цивільний і цивільна. Це вам не телебачення, якого немає.

То проблеми гугл-переклададача. Але й ти переплутав, бо "Прочерк" написав "громадянський" замість "цивільний", а вже ти сам переінакшив "громадянський" на "громадський" - так що болтовня про телебачення недоречна)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Петрович 26.09.2017 05:31
Тільки не громадьський аеропорт і громадська авіація, а цивільний і цивільна. Це вам не телебачення, якого немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Уманский Еврей 26.09.2017 00:50
Каждый год в это время разговоры про новый аэропорт ведутся. Случится это или нет, не знаю. Конечно для хасидов будет очень удобно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 СОЛДАТ 25.09.2017 19:32
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Цитую володимир:
А доля черкаського аеропорту вже нікого не цікавить.Головна мета влади-працевлаштувати смілянського депутата Дебіложака.


переробити його в військовий і пустити через нього вантажі НАТО замість ватної Одеси

Ну не скажи що Одеса ватне місто.Тут ти перебільшуєш.В будинку профспілок в 2014-му вони знатно "сєпарню" піджарили,та і після того ганяли "вату" непогано.Керівництво там дійсно "ватне"але прості люди в абсолютній більшості -патріоти. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Регіональна Тальнівщина 25.09.2017 18:20
Цитую володимир:
А доля черкаського аеропорту вже нікого не цікавить.Головна мета влади-працевлаштувати смілянського депутата Дебіложака.


переробити його в військовий і пустити через нього вантажі НАТО замість ватної Одеси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Регіональна Тальнівщина 25.09.2017 18:18
Таксисти тепер будуть в прольоті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 СОЛДАТ 25.09.2017 16:51
Цитую Чип:
Цитую СОЛДАТ:
6.7 млн. євро на підготовчі роботи,обгрунту вання і дозволи????.Чи не забагато хотять украсти? Я розумію - якби будували на порожньому місці.Там же був військовий аеродром.Яка геологія? Яка геодезія?З часів совка (коли там військовий аеродром збудували) ні геологія ні геодезія не змінилась. :-x

Зольдат, піди краще плац підмети або очка помий..Не тринди, якщо нічого в цьому не розумієш. Геологічні вишукування чинні три роки бо ніхто не може визначити поведінку та течію підземних вод та зміщення шарів породи. Громадянський аеропорт більш складний механізм ніж військовий аеродром до того треба визначитися зі станом полоси і потрібні будуть нові майданчики та споруди...звідти і геодезія. Сума і так не досить велика для будівництва подібного класу

Що мені робити я якось і сам розберусь "Чипе". :lol: Ти, видно,великий спец в геодезіі і підземних водах.Та і в кошторисах ,дивлюсь, "розбираєшся"...знаток ти наш... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Чип 25.09.2017 16:25
Цитую СОЛДАТ:
6.7 млн. євро на підготовчі роботи,обгрунту вання і дозволи????.Чи не забагато хотять украсти? Я розумію - якби будували на порожньому місці.Там же був військовий аеродром.Яка геологія? Яка геодезія?З часів совка (коли там військовий аеродром збудували) ні геологія ні геодезія не змінилась. :-x

Зольдат, піди краще плац підмети або очка помий..Не тринди, якщо нічого в цьому не розумієш. Геологічні вишукування чинні три роки бо ніхто не може визначити поведінку та течію підземних вод та зміщення шарів породи. Громадянський аеропорт більш складний механізм ніж військовий аеродром до того треба визначитися зі станом полоси і потрібні будуть нові майданчики та споруди...звідти і геодезія. Сума і так не досить велика для будівництва подібного класу