реклама Делікат

реклама

Сергій Одарич: Шансів програти не бачу

Сергій Одарич: Шансів програти не бачу

Тільки в перших числах жовтня у Черкасах розпочнеться реальна передвиборча боротьба. Нині ж тут тривають підготовчі партизанські бої.

Про це під час он-лайн конференції в інформаційному агентстві “РБК-Україна” розповів міський голова Черкас Сергій Одарич.

Мер вважає, що сильних кандидатів на виборах мера не очікується.

- Я не бачу кандидатів, які б могли скласти конкуренцію,  а що стосується боротьби між партіями, то, однозначно, це “Батьківщина” і Партія регіонів. Думаю, що Партія вільних демократів їм конкуренцію складе. Також присутні “Сильна Україна” Тігіпка та “Фронт змін” Яценюка, - розповів міський голова. За його словами, згідно останніх соціологічних досліджень, три партії можуть претендувати на серйозний відсоток голосів — Вільні демократи, Партія регіонів та “Батьківщина”. Вони можуть набрати більше 20 %.

Що ж до заяви губернатора про намір регіоналів набрати 70% голосів на Черкащині, Сергій Одарич висловився скептично:

- Я думаю, що такого росту досягти не вдасться, хоча чітко відчувається, що після президентських виборів рейтинг Партії регіонів піднявся, але він лишився у межах 20-26 %. Я 22 роки беру участь у виборчих кампаніях, і можу сказати, що не пригадую випадків, коли з 20 % можна стрибнути до 70, - пояснив мер. Він також вкотре висловив впевненість у своїй стовідсотковій перемозі на виборах міського голови. На запитання про програш, відповів:

- Не розглядаю такий варіант і не бачу шансів програти вибори.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Ирина 21.10.2010 21:11
Я тоже поддерживаю акцию протеста под горисполкомом :-)
А Лысак тоже в мэры идёт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 DemonsHeart 25.09.2010 09:44
Одарыч наверное забыл как пришёл к власти а Черкассах, не было у него и 20 %...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Андрей 24.09.2010 08:46
Я поддерживаю лозунги , которые сейчас висят возле горисполкома
ОДАРИЧ - ГЕТЬ З НАШОГО МІСТА !!!
Пускай еще где-нибудь покажет свой талант руководителя, а снас уже хватит. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #5 Елена 22.09.2010 18:19
70%-это нереально даже для партии Регионов,разве что 70 %фальсификации помогут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 мiavi 22.09.2010 16:32
Гоп може і зарано казати та реальних конкурентів у Одарича немає. Хіба що нагло знімуть з виборів через суди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 юр к-о 22.09.2010 16:06
Насторожує така кінцівка: впевненість - це непогано, але розумна людина має розглядати всі варіанти, не виключаючи непередбачувані . Від програшу не застрахований ніхто. Адже на кожного Джета Лі знайдеться відповідний Джекі Чан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Зацікавлений 22.09.2010 15:14
Сергій Одарич - керівник слабкий для такого міста, як Черкаси.Він не вміє щось створювати, він більше руйнівник. Я вважаю,що треба йому звільняти місце мера,бо наступає час творити щось добре для міста. Людина на такій посаді не змогла вирішити нормально жодної проблеми міста, навіть таку як вивіз своєчасно сміття.Про що ще можна говорити? А його проекти з парками та фонтанами - можна значно дешевше і краще. А ще він,як керівник, привів до банкрутства і Черкаський ДОК, і ТЕМП.Обіцяв багато - та то була брехня!! Я б на місці обласної влади влаштував би йому нормальну перевірку фінансово-господарської діяльності. Доцільно перевірити і його витрати за цей період, а заразом і його родичів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 гонта 22.09.2010 14:54
Ой не кажи "гоп" поки не перескочиш!