реклама Делікат

Учора черкаський міський голова Сергій Одарич у великій залі кінотеатру «Україна» зібрав трудовий колектив Черкаського міськвиконкому та керівників комунальних закладів  для традиційного підбиття підсумків життя за рік.

Odarych
Оцінку роботи міської влади вже чотири роки поспіль мер Черкас з’ясовує не через звіти керівників відділів і підрозділів комунальних підприємств, а зважаючи думку громади.

Опитування жителів міста провела соціологічна компанія «ФОМ –Україна».

– Відразу скажу, що компанія принципово не черкаська, – попередив Сергій Одарич. – Це люди, яких я навіть не знаю. Але фірма серйозна: я користувався нею особисто під час останніх виборів і вони передбачили результати із точністю до 0,5%.

Метою опитування було з’ясувати, наскільки жителі задоволені якістю надання послуг та чи змінилися вони протягом року.

Найбільше міського голову стурбували результати відповідей на останнє питання: «Чи пов’язуєте ви своє життя із Черкасами?», ствердну відповідь на яке дали лише 49% респондентів.

– 7,6% хотіли б виїхати для того, щоб робити кар’єру у великому місті. Схиляють до переїзду, але ще не визначились, куди саме, 9,2%. 10,9 не хотіли б переїжджати, але не бачать перспектив у місті. І 16,2% це боягузи, які хотіли б переїхати, але не мають достатньо сміливості, – оголосив результати Сергій Одарич. – Черкаси – це місто, в якому половина людей не хоче жити. Чи має шанси таке місто на розвиток?

Менше, ніж третина молодих людей, пов’язують своє життя із містом. Залишатись в Черкасах планує тільки старше покоління, рівень доходів яких не дозволяє забезпечити себе в достатній мірі їжею та одягом.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #18 Житель 31.12.2011 11:48
Мэр забрал пол стадиона для баскетбола,снес туалет для стоянки машин баскетболистов, а кусок дороги отремонтировать -кричит .что денег нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 і-я 30.12.2011 22:29
Цитую sh239k25:
Гарри Потэр не задумался по чьей вине это происходит, по чьей вине Черкассы превратился промышленного города с экономически развитой инфраструктурой - превратился в пустыню без газонов и скверов, центр как помойная яма. Процветают для отмывания денег только развлекательные центры. Промышленный центр превратился в пародию, частых лавочек. С такими лавочками и лавочниками работать проще и уничтожить легче. Вот вам вся арифметика и свобода, которую все так хотели.
Свобода нужна была болтунам и криминалу.

Отже це так! ---Центр міста асфальтована пустеля.по якій вітерець ганяє м+яті папірці,стирчат ь покалічені дерева,як інваліди після війни,боляче дивитися на таке бидляцьке варварство...похабна центральна площа,на якій стояв монумент.А він був як центральна вісь,вершина площі,задавав 3-D зображення.Та тепер там якісь ,мексиканськоі культури, 2 кулі. тільки жертовника не хватає(для влади міста),щоб горожанам серця виривать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 NazarStodola 29.12.2011 21:27
Цитую Сторож:
Цитую Я суд:
Якби в Черкасах керував черкащанин, то ніхто б і не думав тікати з Черкас.

Какой черкащанин? Типа Олейник, Волошин..??? Канечно..тогда в Черкассах 90% многоэтажек стояли бы с лифтовыми шахтами, но без лифтов :-) и все памятники из и здания были бы из гипса :lol: а по улицам лежала бы плитка как перед драмтеатром :cry:
Одарич прав 8) еще бы лет пять керування местных ...... (с украинцами не путать) и городу был бы кирдык 8)

Олійник - жашківчанин, Волошин - із Хацьок. А говориться про черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Сторож 29.12.2011 18:38
Цитую Я суд:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 krylohlop 29.12.2011 16:59
А скільки людей взагалі не бачить себе в цій країні, не те що в місті? Журналіст Вахтанг Кіпіані навів дані, що на участь у лотереї Грін-кард цьгоріч подали заявку понад 800 тисяч українців! Тобто партія з умовною назвою "нада єхать" долає 5%-й бар*єр на виборах до ВР ))
А міграція активних людей до великих міст - одвічна проблема провінції. Київ - наче пилосос, буде й надалі висмоктувати кращі кадри, і жоден мер нічого з цим не зробить. Сама теж дуже хочу виїхати, але інтереси родини на даний час переважають...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Я суд 29.12.2011 14:01
Якби в Черкасах керував черкащанин, то ніхто б і не думав тікати з Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 і -я 29.12.2011 00:23
Цитую Mardo:
Але ж показники розвитку Черкас фантастично гарні.Люди всім задовлені.Крім доріг.
Тоді,або люди у нас не ТАКІ,або щось із циферками не те))))
Мабуть таки перше,треба виписати нових з Китаю.

Люди всім не задоволені....та задоволений ВСІМ мер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 і -я 29.12.2011 00:21
:lol: :lol: :lol: Та хто ж буде жити в обскубаному,обк раденому,зак..каному у центрі,місті??? От і контейнери для сміття в одних подвір+ях крадуть,а на заміну привозять ламані,з відірваними кришками,мабуть на металобрухт здали. Але й повинні виставлять окремі контейнери для медичних відходів,коло поліклінік та лікарень,щоб біоматеріал(вик ористані шприци,бінти,пл юватиння та інше) не розносить по всьому місту. замість турботи про громадян закривають пологовий буд.Панські жіночки не народжують в стафілококовому ,для них віп-пологові є.Временна влада тільки в чужі гаманці заглядає,якби щось поцупить,а від людей відгорожується турнікетами,бо думає,що люди й до їхніх кабінетів у виконком красти ходять,а не по своїх питаннях.Молоді нема чим заняться.от думають ,куда втекти до кращої долі,подалі від спаплюжених черкас. :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 sh239k25 28.12.2011 23:56
Гарри Потэр не задумался по чьей вине это происходит, по чьей вине Черкассы превратился промышленного города с экономически развитой инфраструктурой - превратился в пустыню без газонов и скверов, центр как помойная яма. Процветают для отмывания денег только развлекательные центры. Промышленный центр превратился в пародию, частых лавочек. С такими лавочками и лавочниками работать проще и уничтожить легче. Вот вам вся арифметика и свобода, которую все так хотели.
Свобода нужна была болтунам и криминалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 NazarStodola 28.12.2011 21:46
Найлегше про це говорити, писати тим, для кого Черкаси - місто, де вони просто живуть. Для мене ж Черкаси - це місто, де я народився, вчився, працював. Тут лежать мої діди, батьки, рідні... Та ще й дурне, як для декого, відчуття патріотизму, любові до рідного міста, малої батьківщини. А батьківщину, як відомо, не обирають. Вона одна. Боляче, звичайно, спостерігати, у що перетворилось зелене осердя України. Місто-сад, місто-курорт. І це - не дивлячись, що ще й - з ініціативи "хворих голів" - "місто великої хімії". Так що тим, хто хоче переїхати й має для цього можливість, моє щире побажання: Їжджайте і поскоріш. А вже місцеві для себе оберуть і керівництво міське своє, черкаське, а не варягів заїжджих. І спитає з них. Бо ж цього хто спитає?..