– Соціальний працівник, який фахово надаватиме необхідно допомогу та підтримку хворим на туберкульоз у обласному диспансері, з’явився там завдяки співпраці державних закладів охорони здоров’я та неурядових організацій. Це надає нам можливість здійснювати соціальний супровід пацієнтів. Ми довго до цього йшли і дуже радіємо, що це нам вдалося. Адже така практика в черкаському протитуберкульозному диспансері вперше! – коментує голова правління Благодійної організації «Черкаська мережа» Олена Стрижак. – Це надзвичайно важливо для профілактики ВІЛ-інфекції та туберкульозу в Черкаській області.
Соціальний працівник опікуватиметься ВІЛ-інфікованими та хворими на туберкульоз, які є пацієнтами цього медичного закладу. Досягти цього вдалося завдяки програмі кращих кейсів у рамках Школи бюджетної адвокації, що здійснюється за підтримки БО «Світло надії» та БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
Послугами соціального працівника зможуть скористатися як ті пацієнти, які перебувають там у стаціонарі, так і ті, хто на амбулаторному лікуванні.
реклама