реклама

реклама

Навіть з повторним голосуванням не вистачило необхідної кількості голосів, щоб в Черкаській міській раді прийняли новий склад виконкому.
стопкадр з відео Інфомосту

стопкадр з відео Інфомосту

Обговорення супроводжувалося криками та ультиматумами з боку громадськості. Проте необхідної кількості голосів так і не набралося. При цьому, під час голосування піти з зали хотів депутат Руслан Зоря, але його не випустили.

Згідно проекту рішення, пропонувався такий склад виконкому:

- міський голова – очолює виконавчий комітет,

- секретар міської ради – входить до складу виконавчого комітету за посадою,

- перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,

- особи на громадських засадах (5 осіб)

Персональний склад виконавчого комітету Черкаської міської ради:

БОНДАРЕНКО Анатолій Васильович, міський голова. РАДУЦЬКИЙ Олександр Романович, секретар міської ради. АМБРОС Сергій Васильович. ДАРМОСТУК Олександр Олександрович. ЗАЙЧУК Ігор Олександрович. ХОЛОД Валерій Миколайович. ЧЕРНИШ Віктор Іванович.

Але цей проект рішення депутати не підтримали. Депутат Віталій Мевша назвав тих, хто не проголосував «сєпарами».

Після цього депутат міськради Павло Карась вніс у порядок денний пропозицію про звернення до Верховної Ради про саморозпуск міської ради. “За” таке рішення проголосували мінімально необхідні 22 депутати.

Нижче фото результатів голосувань за саморозпуск

27394619_1615417795192491_1262105837_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #24 ХМ 31.01.2018 17:53
Романов - морда хитрови..бана... Хто за нього головував , за гниду...??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 Михаил 30.01.2018 14:30
Цитую язон:
Нынешний воровской и недееспособный горсовет ДОЛЖЕН уйти. Как и недеееспособный коррумпированны й мэр. Вопрос- способны ли черкащане что-то лучшее выбрать?

Еле ж черкащани знову оберуть тих, хто їм під'їзди пофарбує і лавочки поставить у дворі, то навіщо ця "самоліквідація"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 123 30.01.2018 13:30
Шановні виборці! запам'ятайте тих, хто тут саморозпустився !Вони повинні" зникнути з політичної карти Черкас" оскільки ми їм довірили представляти наші інтереси. а не інтереси своїх хазяїв, або власні. Дорослі люди, а поводяться наче ображені діти - "не по моєму -піду з пісочниці геть". І питання до партійних босів цих людей - для чого брати в свою команду таких! Можливе це рішення партійних вождів? То навіщо нам такі партії?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 Доктор 30.01.2018 12:12
Цитую Семен:
"мер" Бондаренко випадково не прийняв "рішення про саморозпуск"? :-*

Его люди выбрали.пусть доработает и вперед на новые выборы.
Він місто "уработаєт", поки "доработаєт"!
Депутатів теж люди обирали, але у них хоч на саморозпуск совісті вистачило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #20 Семен 30.01.2018 09:53
Цитую Толя, бери приклад!:
А "мер" Бондаренко випадково не прийняв "рішення про саморозпуск"? :-*

Его люди выбрали.
Пусть доработает и вперед на новые выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #19 Мистер Педро Инкогнито 30.01.2018 08:34
Цитую Марк:
Позорище на всю краіну. Махновщина і бандитизм.

Це славне казацьке мiсто,а не яка не буть Моцква,зрозумiв .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Савр 29.01.2018 22:54
Радік був переконаний,Що мер здрейфить,а той виявився впертим! Плани рухнули!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Аналог 29.01.2018 22:32
Цивілізацією і не пахне. Дикуни в Черкасах взяли гору. Анархія завжди закінчується Руїною - доведено історією, яка нічому і нікого не навчила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 XXХ 29.01.2018 21:39
Шось велике в лісі здохло. Майбуть мамонт. не менше. :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #15 язон 29.01.2018 21:32
Цитую иван:
С ума сбрендить можно где ж видано торпедовцев бьют в собственном городе .Ответка не за горами .Стрельба с поджогами самое малое что ожидает ОПГ БЮТ Шрека Зализяки,Запаса емся попкорном дорогие чикагско-черкасские обыватели.Дали буде.Видно герои криминальных хроник 90-х совсем уже одряхлели в своих кипрских фазендах.

Цитую Марк:
Позорище на всю краіну. Махновщина і бандитизм.

Позорище - город без воды и тротуары в снегу. А роспуск этой банды - как раз по делу.