Формування виборчих округів – один з елементів виборчої кампанії, один зі способів впливу на результати виборів. Таку думку сьогодні під час прес-конференції висловив міський голова Черкас Сергій Одарич, відповідаючи на запитання журналіста «Прочерку», чи вважає мер доцільним зміну меж округів в області. Адже за інформацією джерел видання, у влади є бажання переформатувати округи. Наприклад, частину міста Черкаси можливо буде приєднано до округу з центром в Чорнобаї…
Одарич не виключає, що голоси виборців Черкас рахуватимуть у Чорнобаї

Одарич не виключає, що голоси виборців Черкас рахуватимуть у Чорнобаї


  – Я переконаний, що сьогодні довкола того, як визначати округи в Черкаській області і, зокрема, як місто Черкаси включати до округів, вестиметься боротьба різними політичними силами. Може в когось дійсно є потенціал голосів в Чорнобаї. Чому б сюди ще не включити кілька будинків з Черкас, які суттєво не зможуть вплинути на результат голосування в Чорнобаївському районі?.. – сказав Сергій Одарич.
Остання фраза міського голови була сказана серйозно, хоча починаючи відповідати, він пожартував, що Чорнобай – «хороший центр округу».

Мер зауважив, що з подібними технологіями зустрічався всюди, зокрема, «і в такій демократичній країні як США».
– Там теж є популярною практика змінювати округи, виключаючи одні квартали і включаючи інші. Це один з методів маніпуляції, – зазначив міський голова.
Разом з тим, Сергій Одарич наголосив, що в нього немає офіційної інформації стосовно переформатування округів на Черкащині.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Гр.рух Україна для людей 02.02.2012 22:43
Сьогодні в Черкасах почала розповсюджувати сь інформація про затверджені межі виборчих округів,признач ених в деякі округи КАНДИДАТІВ та розміри внесеної ними "попередньої оплати".Потрібно визнати,що Одарич був не далекий від істини.Це просто жах! Дуті Герої,нинішні депутатські ТУШКИ,високопос тавлені столичні чиновники та інші дуже не бідні "чесняги-державники".Ви хочете такого глумління? Якщо НІ,то не голосуйте за: 1)висуванців партії нинішніх маніпуляторів;2 )депутатів ВР цього скликання;3)тих,хто одночасно балотується по партійним спискам та можаритарному округу:4)кандид атів-варягів не проживаючих на окрузі;5)тих,хт о платить гроші за голос...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 фелікс 02.02.2012 10:03
Цитую Олекса Довбуш:
Цитую Олександр Ч:
Думаю,що маніпуляції з виборчими округами їх авторів не врятують.Подібні "трюки" тільки дратуватимуть виборця та підсилять його впевненість в тому,що голосувати за представників МАНІПУЛЯТОРІВ значить бути "КРУГЛИМ ЛОХОМ".

Погоджуюсь!Але яким чином не дати їм можливості намалювати необхідну цифру?Головні маніпуляції будуть саме тоді.


Продавцям своїх голосів обрубувати руки! Адже продають і нас з вами, своїх батьків, дітей, внуків...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Олекса Довбуш 01.02.2012 14:36
Цитую Олександр Ч:
Думаю,що маніпуляції з виборчими округами їх авторів не врятують.Подібні "трюки" тільки дратуватимуть виборця та підсилять його впевненість в тому,що голосувати за представників МАНІПУЛЯТОРІВ значить бути "КРУГЛИМ ЛОХОМ".

Погоджуюсь!Але яким чином не дати їм можливості намалювати необхідну цифру?Головні маніпуляції будуть саме тоді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Олександр Ч 01.02.2012 00:43
Думаю,що маніпуляції з виборчими округами їх авторів не врятують.Подібні "трюки" тільки дратуватимуть виборця та підсилять його впевненість в тому,що голосувати за представників МАНІПУЛЯТОРІВ значить бути "КРУГЛИМ ЛОХОМ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Достали 31.01.2012 12:04
Цитую фелікс:
Суперцинічна заява Одарича!
Адже він особисто в Черкасах по кілька разів
робив зміни виборчих дільниць під час останніх
місцевих виборів!
Блюзнір з подвійною мораллю!

І коли це межі дільниць змінилися? Хоч один приклад можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Оксана Колісник 31.01.2012 10:03
Навряд чи Чорнобай буд центром округу, а от під Черкаський та інші сусідні правобережні райони можуть місто "покласти". І, судячи з виборчої "активності" городян останніх років, за допомогою продуманих мотивацій виборці з сільської місцевості цілком здатні забезпечити потрібний замовникам результат. СО тут знає, що говорить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 кацман 31.01.2012 09:25
просто раньше одарич сам манипулирова, а топерь лишен такой возможности. Регионалы без него заняты этим. Да, действительно в Черкассах будут голосовать за несколько традиционно сельских округов! Что значительно уменьшает шансы на победу тех, кто в течении долгого времени занимался этими округами. Причем не только Одарич городом. Тот же Губа пострадает не меньше. А регионалам всеравно. При их смехотворном рейтинге надежда на подкуп, манипуляции и беспредел в комиссиях. Одаричу, и всем прочим, кто не благословлен тулубом шансов очень мало. Точнее нет совсем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Mardo 30.01.2012 18:20
Але ж який маніпулятор! Геніальний.
І це не перебільшення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 фелікс 30.01.2012 14:24
Суперцинічна заява Одарича!
Адже він особисто в Черкасах по кілька разів
робив зміни виборчих дільниць під час останніх
місцевих виборів!
Блюзнір з подвійною мораллю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Сергій 30.01.2012 12:54
Одарич сам великий маніпулятор та комбінатор. У свій час такою от маніпуляцією він змінив межі мікрорайонів міста та таким чином викинув на вулицю законно обраних голів комітетів самоорганізації населення. То чому дивуватися, в країні таких одаричів багато. А втім ця їдея не нова.