реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Студенти Інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького сьогодні вже випробували на міцність футбольний майданчик на Соборній площі. Причому так випробували, що в об’єктив «Прочерку» ледь не полетів м’яч, але, на щастя, обійшлося без ексцесів.

Тренер хлопців та дівчат, які грали в футбол у таких екстремальних умовах, назвати себе відмовився, проте охоче прокоментував дійство, зустрівши нас запитанням:

- А як ви вважаєте, це нормально, що студенти грають на Соборній площі?! От нормально це?! Тут не зовсім безпечно. Це однозначно. Але ж – «партія сказала: надо! комсомол ответіл: єсть!» Знаєте, є така приказка? Так і зараз. Сказали – треба! Будемо землю рити, будемо руйнувати пам’ятники, будемо будувати майданчики. Що вам говорити? Ви ж самі все бачите і все чуєте!

Про безпеку студентів та черкащан, а майданчик розташували безпосередньо коло зупинки транспорту, ніхто не думає

Про безпеку студентів та черкащан, а майданчик розташували безпосередньо коло зупинки транспорту, ніхто не думає


- А м’яч жодного разу не вилетів за межі поля на дорогу?

- Якщо правильно грати, то він не повинен вилітати. Тут же вид спорту такий – міні-футбол називається. Або по-нашому «дир-дир». Бо без воротарів грають, на короткому пасі. Серед цих хлопців не лише футболісти, вони займаються й іншими видами спорту. Ми ж повинні їх навчити… Зараз, ви ж знаєте, що в школі є четвертий урок футболу обов’язковий? І наш університет готує спеціалістів, щоб вони прийшли до школи і могли показати, як грати. Раз уже є такий указ, що четвертий урок не фізкультури, а саме футболу, хоча для цього нічого не створюється, ніяких умов… Ми самі себе обманюємо. Але я повинен навчити цих хлопців, що таке удар, що таке пас, передача, які правила…

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Фантомас 06.10.2010 16:04
Общаюсь с многими студентами с физкультурного факультета никто ничего даже не слышал о том что заставляют играть в футбол на площади
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Я 02.10.2010 13:32
ага, сказав так званий студент дурфаку. по-перше, як колишня студентка цього закладу не думаю, шо студенти факультету фізичного виховання взагалі читають, а коли ше пишуть коментарі - то це взагалі хохма якась. по-друге, я дуже добре памятаю, як у 2004 нас, студентів ЧНУ, посилали в примусовому порядку на ходу миру, яка насправді була агітаційним мітингом партії регіонів, і як змушували давати інтервю, шо ми прийшли сюди зі своєї волі і підтримуємо Януковича, і як Кузьмінський робив втик тим старостам і кураторам, чиї групи прийшли у неповному складі - маса наганяй отримувала. так шо розкажіть ро свою добру волю комусь іншому. студентам щиро співчуваю, як і всім черкащанам: ласкаво просимо до тоталітарного режиму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Serga 02.10.2010 10:29
Народ!

Вы только послушайте себя! Если б это было правдой, то разве б студенты молчали?!
Вспомните 2004, тогда студенты не молчали.

Вспомнили? А теперь подумайте!
Вам навязывают чужую точку зрения!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Raf 02.10.2010 10:10
Zeus, прежде чем врать, нужно было бы проконсультиров аться с НАСТОЯЩИМИ студентами факультета, о чем можна лапшать, а где лучше жевать, чем говорить. Или ты не местный, а привозной пиарщик и ориентируешься только в том, что факультетский корпус за квартал от вашего брезентового корыта, гордо именуемого "полем"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Альона 02.10.2010 09:30
Бідні діти, після такого коментара зовсім сумно стало... Якби то батьки знали, що під дощем у холод їхні діти задовільняють забаганки "навчального розкладу" і це саме в той час коли поліклініки заповнені і грип розпочинає свій хід! А стадіони в нас вільні і спортзали також. Щось я не пам"ятаю, щоб серед дня в місті не знайшлося жодного вільного місця в сортивному комплексі(хіба наше місто таке бідне?). Безглуздо! Непрофесійно! Неспортивно! Небезпечно! Невже в інституті, що готує спеціалістів-фізкультурників нема свого спорт.комплексу?
Сором орнанізаторам! Приберіть ви вже те поле!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Patriot 02.10.2010 09:30
Не надо нам лапшу на уха вешать, если этот студент не знает, что надо только спуститься на берег Днепра и там есть прекрасный стадион, где студенты Кузьминского постоянно играют в полноценный футбол, а не в дырдыр в "коробке" на проезджой части бульвара Шевченко.Наверняка этот студент в своей жизни никогда и мяча не видел и не знает, что в футбол играют на настоящем стандартном поле, а не в коробке, чтоб покрасоваться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Zeus 02.10.2010 08:27
Я студент института физической культуры, спорта и здоровья, на 3тьем курсе.

Я не знаю откуда такие новости. Ходить ходили, играли но по своей воле. У нас в Черкассах и так мало стадионов, а тут и не далеко от нашего корпуса, и бесплатно можно сыграть. Обидно, делают из нас каких то продажных людей, а нашего ректора тираном...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Арсен 29.09.2010 22:56
Так скоро I пенсiонерiв в регбi грати змусять :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 гонта 29.09.2010 18:57
Пропоную обласне і міське керівництво Партії регіонів відправити в Смілу на лікування. Може ще не пізно..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 DemonsHeart 29.09.2010 18:22
хехе, на 2004 годах на выборах тоже самое, только преподы за другую партию посылали... Созванивался со знакомыми студентами, говорили что никто ничего не заставляют, правда учатся на других факультетах.