реклама
Sucurity Police

реклама

Прокуратурою міста Черкаси на виконання п. 11 наказу Генерального прокурора України від 21.06.2011 року № 10-гн «Про організацію діяльності органів прокуратури у сфері запобігання і протидії корупції» проведено роботу щодо дотримання у вищих ешелонах органів місцевого самоврядування та виконавчої влади вимог чинного антикорупційного законодавства. Перевірка показала що не кожен з високопосадовців відвертий перед громадськістю міста. Так , виявлено 4 факти порушення обмеження щодо суміщення та сумісництва з іншими видами діяльності (3 з яких вчинені посадовцями органів місцевого самоврядування та 1 – посадовою особою Державної територіальної інспекції праці в Черкаській області) за якими складено та направлено протоколи про корупційні правопорушення для постановлення правосудного рішення до суду.

Придніпровським районним судом міста Черкаси винесено постанову, якою вирішено притягнути працівника інспекції праці до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення в виді штрафу 1700 грн. з конфіскацією отриманого доходу від незаконної суміщуваної діяльності. Апеляційною інстанцією рішення залишено в силі. Крім того, в період з 10 по 14 лютого 2012 року Соснівським районним судом міста Черкаси розглянуто справи відносно посадовців органів місцевого самоврядування. Зокрема, визнано винними у вчиненні правопорушення секретаря Черкаської міської ради, керівника департаменту містобудування та відносно керівника департаменту муніципальної інспекції прийнято рішення про закриття провадження за відсутністю складу правопорушення.

Постає питання чи в суду з аналогічних підстав особливі (індивідуальні) підходи до кожного правопорушника котрим вчинено корупційне діяння, чи на суд вплинула невинуватість особи або ж вагому роль відіграв факт спів засновництва з дружиною одного з перших посадовців міста.

З надією знайти відповідь на ці питання прокуратура міста подала до апеляційного суду протест на постанову щодо закриття провадження по справі директора департаменту муніципальної інспекції.

Про це повідомляє заступник прокурора міста Черкаси Юлія Пасічна.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 07.03.2012 17:14
ЗДЕСЬ ПОМНЮ,ЗДЕСЬ НЕ ПОМНЮ.Здесь подтверждаю,зде сь ...уже откупились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Черкащанка 06.03.2012 20:28
А чому ж прокуратура забула управління власністю міста а тепер департамент економіки? ................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 федор принципиальный 29.02.2012 16:58
Цитую Стас:
Хоч одна інстанція в місті бореться з корупцією міської ради. :P :P Підозрювані - голова муніципальної інспекції, секретар міськради та директор департаменту архітектури - кити, на яких тримається одаричеве плем`я.
кстати секретарь это виктор горкун а директор муниципльной инспекции олга швец
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 місцевий 17.02.2012 12:57
Залишається побажати Володимиру Мамализі, щоб ці його відповіді прочитало ЙОГО теперішнє партійне керівництво.
Бажаю вам з успіху з НИМ!
"Творческих узбеков" - как говорил товарищ Брежнев
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Оксана Колісник 17.02.2012 12:20
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Тутешнім, місцевим і містечковим!
За жодні рішення про виділення землі я не голосую.
Нібито все...
Ще не все...:)Пане Володимире! А чи не вважаєте Ви, що місто має знати своїх героїв і "..ероїв" поіменно? От якби ж то можна було отримувати "іменні" результати голосувань із важливих питань, без огляду, чи вони "поіменні", чи ні. Аби городяни орієнтувалися хто і як їх "поімєл" і мали б на увазі це на майбутнє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Володимир МАМАЛИГА 17.02.2012 08:41
Тутешнім, місцевим і містечковим!
Слідом за вашими кормильцями "київські і донецькі" зільють і вас. Прямо туди, де ви любите бути і звідки пахнути. А щодо мене...
Майна в "Антені" і не було. Все вкрадено Калашником до передавання.
Зарплату усім виплатили до копійки. І прокуратура це підтвердить.
За жодні рішення про виділення землі я не голосую.
Нібито все... Так власне, з ким я сперечаюся . Тварі безсловесні і безіменні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 місцевий 16.02.2012 15:24
Цитую Тутешний:
Мамалига, а ты чего овечкой прикидываешься? растащил НЕ свое ТВ по закутках, журналистам не выплатил...
Чем ТЫ лучше ИХ ???????????????????

А дійсно, щось притих... За орендоване приміщення вже розрахувався??? Здається борг там багаторічний... Все стихло???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Тутешний 16.02.2012 09:36
Мамалига, а ты чего овечкой прикидываешься? Кто дерибанит Бюджет и Землю - ДЕПУТАТЫ в первую очередь, и ты к кормушке рвался не просто так. А теперь делаешь вид что мол не при делах. С*** вы все!!! И ты такой же ...
Далеко ходить не надо , растащил свое ТВ по закутках, журналистам не выплатил...
Чем ТЫ лучше ИХ ???????????????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Тутешний 16.02.2012 09:25
Мамалига, ну что там с рогами которые ты искал? Нашел???
Как партия поживает, что-то новостей нет с полей разбудови НУНС :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Стас 16.02.2012 09:06
Хоч одна інстанція в місті бореться з корупцією міської ради. :P :P Підозрювані - голова муніципальної інспекції, секретар міськради та директор департаменту архітектури - кити, на яких тримається одаричеве плем`я.