реклама

реклама

У зв’язку зі зверненнями мешканців, у лютому муніципальні інспектори активізували роботу щодо встановлення фактів обважування покупців продавцями сала в критому павільйоні Центрального ринку. Про це написала в своєму інтернет-щоденнику депутат Черкаської міськради Ольга Швець.

Фото з блогу Ольги Швець

Фото з блогу Ольги Швець

– Так, за останні два тижні виявлено 10 таких випадків, за якими складено протоколи про адміністративне правопорушення на осіб, що здійснювали торгівлю, – зазначила вона.

Найчастіше недобросовісні торгівці салом вдаються до таких трюків:

- кріплять м`яке сало (здір) під бортиками шальок терезів,

- використовують підпиляні гирі, що зменшують вагу товару до 200 грамів,

- виставляють стрілочку на вагах в сторону зменшення ваги продукту,

- кладуть під ваги калькулятор (пачку цигарок, тощо), в яких приховують магніт.

Фото з блогу Ольги Швець

Фото з блогу Ольги Швець

Саме такі «винаходи» фіксували муніципальні інспектори у деяких продавців сала.

Загалом з початку року спільно з працівниками адміністрації ринку в продавців сала вилучено 13 гирь (підпиляні, висвердлені, самопали – без повіреного тавра), які використовувались для зменшення ваги.

Фото з блогу Ольги Швець

Фото з блогу Ольги Швець

За всіма встановленими фактами складаються протоколи за ст. 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

– Шкода лише, що штрафи для громадян, передбачені цією статтею, невеликі – від 17 грн. до 51 грн., – пише пані Ольга.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Ну-ну 17.02.2012 17:33
Цитую Юрген:
І що цій жінці не сидиться.Хай займається мусором і собаками. В нас є 35 структур, які контролюють торгівлю на ринках. Захист справ споживачів, держстандарт Білоусова, санстанція, ринкова міліція від МВС це її пряма функція. Нє, Оля хоче все розрулить!

Но ведь никто из названных структур даже пальцем не шевелит! Действительно обвешивание по 200 гр. на килограмме уже даже и наглостью не назовешь. Рэкет самый натуральный. Честно говоря, на базар по этой причине уже практически не хожу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Володимир 17.02.2012 15:05
Цитую Юрген:
І що цій жінці не сидиться.Хай займається мусором і собаками. В нас є 35 структур, які контролюють торгівлю на ринках. Захист справ споживачів, держстандарт Білоусова, санстанція, ринкова міліція від МВС це її пряма функція. Нє, Оля хоче все розрулить!

25 структур? І чому ж тоді обважують? Хоч чи можна назвати обважуванням 200 гр. на кілограмі? Це майже рекет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Обличчя Мерії? 17.02.2012 11:25
Цитую А що голові?:
Цитую Ужасть:
Интересно, что то изменится на рынке после ее визита? А так, это только проветривание на свежем воздухе дорогой шубы пани О.Швець

Потрібно бути послідовним, а хто відповідає за правила торгівлі на ринку? Директор, контрольори та інша нечисть. А як їх покарали та ніяк. От і весь вихлоп. За дотримання правил торгівлі відповідає дирекція і його команда. Що штрафонули дирекцію або зняли з роботи, ні. А базар то міський або мерський, як Ви себе любити називати.З одного боку Ви зізналися, що МЕРЯ на боці шахрайчиків.Хоть за це ми дякуємо.

Риба гніє з голови, а міськвиконком кормиться з базару. Базар- це показник роботи Мерії , Мера та його команди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Оксана Колісник 17.02.2012 10:25
Цитую Ну-ну:
То, что на базаре дурят - это факт. Пани Ольга, проверьте, пожалуйста, еще продавцов кондитерскими изделиями, что торгуют под пассажем. Сто процентов знаю, что есть магниты на весах и подпилянные гири.
... а ще пилюка, якою припадає печиво з невідомим терміномпридатн ості... Хіба там взагалі можна щось купувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Юрген 16.02.2012 23:58
І що цій жінці не сидиться.Хай займається мусором і собаками. В нас є 35 структур, які контролюють торгівлю на ринках. Захист справ споживачів, держстандарт Білоусова, санстанція, ринкова міліція від МВС це її пряма функція. Нє, Оля хоче все розрулить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Ну-ну 16.02.2012 19:59
То, что на базаре дурят - это факт. Пани Ольга, проверьте, пожалуйста, еще продавцов кондитерскими изделиями, что торгуют под пассажем. Сто процентов знаю, что есть магниты на весах и подпилянные гири.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 А що голові? 16.02.2012 15:48
Цитую Ужасть:
Интересно, что то изменится на рынке после ее визита? А так, это только проветривание на свежем воздухе дорогой шубы пани О.Швець

Потрібно бути послідовним, а хто відповідає за правила торгівлі на ринку? Директор, контрольори та інша нечисть. А як їх покарали та ніяк. От і весь вихлоп. За дотримання правил торгівлі відповідає дирекція і його команда. Що штрафонули дирекцію або зняли з роботи, ні. А базар то міський або мерський, як Ви себе любити називати.З одного боку Ви зізналися, що МЕРЯ на боці шахрайчиків.Хоть за це ми дякуємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Знаток 16.02.2012 13:05
Шо там розслідувати. Всі знають що бабусі продають контрабандні цигарки. Питання до постачальників в погонах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 карамелька 16.02.2012 11:32
Принаймні це не гірше, ніж якби за ці гроші вона в кабінеті відсиджувалась. Тоді б ми мали нагоду сказати: за мільйон могла б хоч щось зробити...