Про це повідомляє ТАСС.
На думку Матвієнко, пам'ять про ВЛКСМ і надалі «повинна служити моральним орієнтиром для юних громадян, які мають передати естафету добрих справ на благо людей і Вітчизни в XXI столітті».
Матвієнко нагадала, що історія цього молодіжного руху є «доленосною віхою в літопису Росії», оскільки народження комсомолу випало на важкі роки війни, розрухи, голоду, дитячої безпритульності, неграмотності і економічної відсталості.
«У складних умовах мільйони юнаків та дівчат, повних енергії, спраги нових знань і відкриттів, проходили школу громадянського становлення, – підкреслила глава верхньої палати парламенту... – Молоді люди були там, куди кликав їх час, де було особливо важко. Вони активно брали участь в освоєнні цілинних земель, зведенні міст і підприємств, незмінно перебуваючи в авангарді будь-яких починань. Комсомольські будівництва – одна із значущих традицій руху», – зауважила Матвієнко, додавши, що створення Саяно-Шушенській ГЕС, Волзького автомобільного заводу і знаменитої Байкало-Амурської магістралі було «безприкладним подвигом комсомольців».
Нагадаємо, Валентина Матвієнко, яка провела дитинство і юнацькі роки в Черкасах, розпочала свою кар’єру як комсомольський функціонер – завідувачка відділу, секретар, перший секретар Петроградського райкому ВЛКСМ у Ленінграді.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису