реклама Делікат

Актор грає роль специфічного кандидата на посаду мера Черкас

Актор грає роль специфічного кандидата на посаду мера Черкас

Імпресаріо та головний організатор концертів у ПК “Дружба народів” Олександр М'якота балотується в мери. Але він не зізнається, що актор. Каже, що приватний підприємець. Одягнув білий костюм, чорну сорочку і червону краватку, прийшов на прес-конференцію з охороною і розповів, що хоче узаконити проституцію, розташувати військову базу НАТО в Черкасах і облаштувати нудистський пляж біля Дніпра.

Поміж тим, як стало відомо “Прочерку” насправді М'якота живе біля Центрального ринку, працює імпресаріо та веселить дітлахів на виставах у якості ведучого. Так, на Різдво 2010 року у ПК “Дружбі народів” Партія регіонів показувала безкоштовну виставу “Шрек на Мадагаскарі”, яку вів не хто інший, як Олександр М'якота. Тоді ще всім безкоштовно роздавали цукерки та кульки із символікою регіоналів...

Подробиці читайте на "Прочерку" сьогодні пізніше.

 

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Фантомас 08.10.2010 12:33
уже разобрались! этот кандидат идет на выборы от другой партии
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 пампампам 08.10.2010 12:20
креативний новий кандидат. чому б за нього не проголосувати? :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Ласковый бык 07.10.2010 20:34
Пацаны,пацаны, вы держите штаны,вы держите штанишки, мальчишки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Егор 07.10.2010 17:59
Рейген тоже бил актером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Serga 07.10.2010 16:42
ха-ха-ха

Второй Егор Лупан!!!!!! :)

интресно, если он раз выступил на представлении у ПР то его можно считать регионалом?

АБСУРД!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 BrokenWorld 07.10.2010 16:00
Зато повеселимся на выборах :lol: К тому же, а почему актёр не может быть мэром? Одарич порядочный клоун, да и многие соискатели на его кресло тоже. А этот товарищ актёр профессиональны й :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Елена 07.10.2010 14:57
Да...Лицо - явно не МЭРское!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Солоха 07.10.2010 14:26
Такі покращать наше життя. Вивертаються на ізнанку, але рейтинг свій ПР не підвищить. Де ваші діїї на реформи і покращення життя. ????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 юр 07.10.2010 14:19
Що специфічного ? Цікаві пропозиції, симпатичний чоловік, нічим не гірший за інших. Можливо, що й кращий за декого із нинішніх кандидатів. Про який абсурд йде мова ?