реклама

реклама

Екс-регіонал та екс-мер Черкас Володимир Олійник спробує зареєструватись кандидатом у Президенти України.

Про це повідомляє прем’єр-міністр-втікач Микола Азаров на своїй сторінці у “Фейсбук”.

60677-600x396

“Від «Комітету порятунку України» як кандидат спробує зареєструватися екс-депутат Верховної Ради Володимир Олійник, який зараз займається підготовкою документів. До 9 лютого ЦВК приймає документи. Я не думаю, що так просто у нього вийде ці документи здати. Він мені розповідав буквально кілька днів тому про перешкоди. Але я сподіваюся, що все-таки йому вдасться це зробити”, – пише Азаров.

Володимир Олійник є колишнім народним депутатом від Партії регіонів і екс-мером Черкас. Саме він брав участь у фальсифікації результатів голосування у Верховній Раді 16 січня 2014 року за скандальні диктаторські закони, однак, попри розслідування за вказаним фактом кримінальної справи, остаточного судового вироку по цій справі немає.

Після Революції Гідності Олійник разом з іншими колишніми високопосадовцями України часів президентства Януковича заснував у Москві “Комітет порятунку України”, що виступив з позицій російської пропаганди. 20 серпня 2015 року Міністерство закордонних справ України анулювало дипломатичний паспорт Володимира Олійника.

Після втечі до РФ Олійник бере активну участь у російських пропагандиських шоу, звинувачуючи Україну у громадянській війні.

Суто формально, то ЦВК може відхилити документи Олійника саме на підставі того, що він останні 10 років на території України не проживає, інформує "Дзвін".

реклама

Коментарі  

 
-2 #12 Ох 03.02.2019 14:22
Олійник зробив підніжку Януковичу, але про це чомусь ніхто не наголошує.
Не здивуюся ящо він про це наголосить і стане головним героєм в повалені режииу Януковича. По суті так воно і є....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Слєсарь 01.02.2019 22:09
Сонечко ховається за тучки, а Батьківщинці злітаються до кучки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Антиюлькин десантник? 31.01.2019 20:02
Цитую Знать бы прикуп...:
Путин действительно считает, что этим ударит по Шоколаду? :lol: А брызги-то будут от чего-то другого коричневого, с чем в Украине стойко ассоциируется Олийнык. :-x
Это скорее удар по шестеркам Бени Коломойского:в частности, все помнят, что Олийнык был слугой и правой рукой Юли. Скорее даже, мероимитатором Юли в Черкассах (теперь в этой роли - Тоха Бондаренко).

Тим більше, що Черкаси не забули про те, що як мінімум двоє з найближчої обслуги нинішнього лідєра юльколюбів, Бондаренка були і в обоймі Олійника: Мішка Мушієк - кум і партнер по усіх оборудках Олійника-мера, а Валєра Воротнік - воспєвал Олійника, як зараз Бондаренка воспєває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Знать бы прикуп... 31.01.2019 15:59
Путин действительно считает, что этим ударит по Шоколаду? :lol: А брызги-то будут от чего-то другого коричневого, с чем в Украине стойко ассоциируется Олийнык. :-x
Это скорее удар по шестеркам Бени Коломойского:в частности, все помнят, что Олийнык был слугой и правой рукой Юли. Скорее даже, мероимитатором Юли в Черкассах (теперь в этой роли - Тоха Бондаренко).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Катя Каптур 31.01.2019 15:04
А це ще цікавіше? Скільки буде кандидатів нульовок, не вартісних нічого! Варто обрати із перевірених і достойних! ВірЮ в Україну й українців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Микола 31.01.2019 12:32
А чого. Харя наглюча. Красти навчився професійно.Десь вчився... Совісті обмаль. Досить підходящий президент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Пошлють тебе, Вова! 31.01.2019 10:51
Місія у Алєйніка - як у бідолашної співачки в інвалідному кріслі, яку від рашки пробували всунуть на Євробачення після концертів у Криму. Рашці знову все, що треба - це тільки посмердіть у пресі. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 ПНХ, оленик! 31.01.2019 10:46
Знову випливла ця консистенція,як а у воді не тоне? :-x А ти ж, чумазий,казав,щ о українці всі "біндєровцамі" стали. Не боїшся сюди приїхать,Алєйні к?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Уманский Еврей 31.01.2019 04:52
Савченко в президенты! Она же Герой Украины! А с этим не шутят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Черкащанин 30.01.2019 20:11
Щось ви, "Прочерк", занадто старі фотки Алєйніка юзаєте.
Бєженєц зараз набагато більш потасканий і пожмаканий.