реклама Делікат

При акторові-кандидаті, вона грає роль прес-секретаря

При акторові-кандидаті, вона грає роль прес-секретаря

АБСУРД-ІНФОРМ. Гендиректор ОТДРК “Рось” Юрій Уздемір довів до сліз прес-секретаря кандидата в мери Олександра М'якоти Юлю. Про це дівчина розповіла під час прес-конференції.

- Була така ситуація. Я зателефонувала, привіталася, але як мені сказав генеральний директор, що він дуже зайнятий. Була проблема в тому, що він дуже по-хамськи розмовляв зі мною. Тобто, якщо людина вихована, якщо займає таку посаду, то вона повинна розмовляти, якщо їй зателефонували на її телефон, і якщо я сказала, хто я, звідки я, донесла йому інформацію, яку потрібно було... А якщо він її не зрозумів і не захотів сприйняти, він міг ввічливо відмовити, а не починати погано висловлюватися...

- Він вас якось образив?

- Я зараз не хочу про це говорити. Це така людина, це його вибір, це його життя, як хоче так і говорить. Він так говорить тому, що займає відповідну посаду, або може він не знав, з ким розмовляє, хоча  я представилася. Але я можу сказати за себе, що мені було дуже неприємно таке чути від такої людини, - сказала дівчина.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 vvv 08.10.2010 12:37
:-* ситуация...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Марушечка 08.10.2010 09:51
#5 Кукіш 07.10.2010 20:10
Якщо вона так само говорили з ним, як дає інтерв"ю, то не дивно за подібну реакцію Уздеміра. Мислення, як у справжньої блондинки

Посмотрела бы я на тебя!!!!!! Девушка просто переволновалась , а ты сразу гнать начинаешь!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Читатель 07.10.2010 21:13
Юрий Уздемир - вот оно "истенное"лицо Партии Регионов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Кукіш 07.10.2010 20:10
Якщо вона так само говорили з ним, як дає інтерв"ю, то не дивно за подібну реакцію Уздеміра. Мислення, як у справжньої блондинки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Курочка 07.10.2010 19:33
он поступил как последний
занимая такую должность нельзя быть таким наглым и нужно уважать окружающих
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 житель 07.10.2010 18:11
я б від такої прес-секретарши не відмовився)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 vasiliy 07.10.2010 17:44
Така гарнюня дівчина! ну як він міг! падлец, однозначно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Микола 07.10.2010 17:40
А яка різниця з ким він розмовляє?
Типу з простими людьми можна, а зі мною... "або може він не знав, з ким розмовляє"
це жарт чи вона так дійсно мислить?