реклама

реклама

«Ми маємо створити всі умови, щоб мінімізувати відтік молодих висококваліфікованих кадрів за кордон», – таке завдання ставить перед органами влади Черкащини голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець.

IMG_4468-933x445

Про йдеться в інтерв’ю керівника області інформагентству «Вежа».

«Як очільник області я працюватиму над забезпеченням стабільності розвитку області, створенням необхідних умов для того, щоб людина почувала себе захищеною на Черкащині. Окрім того, будемо підтримувати кожного, хто виявлятиме бажання відкрити власну справу чи розвивати вже наявний бізнес на Черкащині, – сказав Вельбівець. – Маємо створити всі умови, щоб мінімізувати відтік молодих висококваліфікованих кадрів за кордон, а також їх міграцію в межах України, запропонувавши їм гідні умови праці та конкурентну заробітну плату».

реклама

Коментарі  

 
-3 #9 кордон 11.02.2019 13:40
той хто купує і вважая, що питну воду привозять з Думанців-повірить.
У цього лисянського свої понти з іконами (за якими ,мабуть, приховався портрет лоха-Януковича)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 логіка 11.02.2019 12:51
Цитую Преподаватель:
Молодежь ничего не хочет делать. Посмотрите на европарламент, там всем за 60 и порядок.

щоб у нас був європейський порядок потрібно змінити тих,кому за 60
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 правда 11.02.2019 11:07
Саньок з лисянки взагалі дуже любить ікони. Це ходяча ікона стилю, грації і витонченості політичного олімпу Може б він трохи попустився? а то скоро з голови ода в попи піде чи пострижеться в ченці??? :-x :-? :o :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 справедливий 11.02.2019 10:41
Це він в церкві, чи в службовому кабінеті? Гнати таких засранців із посад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Преподаватель 11.02.2019 08:15
Молодежь ничего не хочет делать. Посмотрите на европарламент, там всем за 60 и порядок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Верник 10.02.2019 13:25
що від вас залежить??? так, аби повітря струсити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Дав поживу психологам 09.02.2019 20:20
Червоне крісло. Червоні круглі "бомбончики" китайської цяцьки біля рук. Червона лінійка у коритці для канцелярських прибамбасів.
А за спиною - шість ікон (і це - тільки ті, що в кадр помістилися)!
А перед носом - основний штрих, який цього "штриха" лисянського найкраще характеризує - недбало встромлений поміж олівцями синьо-жовтий прапорець невстановленого взірця - бо на державний прапор зображення тризуба не ліпиться.
Хто ж ти такий, екс-риг зальотний? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Гроші 09.02.2019 16:02
Дуже амбітне завдання! Але як пан Вельбівець збирається його досягти, абсолютно не зрозуміло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Стена Вилкула 09.02.2019 14:10
Сколько должно выделить государство на её постройку? Или снова на народные пожертвования? Боднар-волонтёр?