реклама Делікат

Захищаючи свої бізнесові інтереси, приватна медична структура  (центр «Фрезеніус» - Ред.) зловживає людською трагедією. Зокрема, матеріал Олени Марченко, в якому вона звинувачує губернатора Сергія Тулуба у смерті свого друга Віктора Дідурика, - є замовним. Так прес-служба Черкаської ОДА відреагувала на публікації в ЗМІ про смерть хворого на ниркову недостатність уманчанина.

Як ідеться в заяві прес-служби, «Віктор Дідурик хворів на хронічну ниркову недостатність з дитинства. У лютому 2012 року йому було запропоновано лікування методом гемодіалізу в обласній лікарні, від якого він відмовився.  16 березня поступив в Уманську ЦРЛ у вкрай тяжкому стані. Зусилля лікарів, у тому числі обласних фахівців, на жаль, результату не дали.»

Крім цього, як інформує прес-служба ОДА, сьогодні медична допомога хворим з хронічною нирковою недостатністю надається у відділенні хронічного гемодіалізу  комунального закладу «Обласна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Черкаської обласної ради на 15 діалізних місць. Сьогодні там отримують лікування 88 осіб.

25.10.2010  відкрито філію гемодіалізного відділення обласної лікарні на базі Уманської центральної районної лікарні на 5 діалізних місць, нині в ній лікується 15 осіб. У грудні 2011 року відкрито філію гемодіалізного відділення обласної лікарні на базі Звенигородської центральної районної лікарні на 5 діалізних місць.  Загалом обласна лікарня на сучасному обладнанні має змогу надати допомогу в чотири зміни 128 пацієнтам, Звенигородська ЦРЛ в дві зміни – 20, Уманська ЦРЛ у дві зміни – 20 особам. Із 25 діалізних апаратів – 18 шведського виробництва фірми «Гамбро»  2010 – 2011 років.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Мойша 23.03.2012 13:36
Цитую ВВ:
Оксана ви маєте рацію. Але чому не звертаєте увагу на те, що Фрезеніус є ценічним намагання бізнесмена від будівництва та медицини Калашника просто наживатися на людському горі. Чому ви не пишете про те, що «Гамбро» є структурою, контрольованою Тулубом, а конфлікт з Калашніком є виключно боротьбою за конкурентне поле? Всім дуже хочется рятуватим людей, при цьому отримуючи щедрі гроші з бюджету!
Взагалі повинні відбутися чесні та відкриті тендери по розміщенню послуги медичної за державний кошт. А Фрезеніус в такому випадку неодмінно програв бі. бо ціни захмарні! Гроші Калашнику потрібні. Дай тулубу також...

ну, Калашник это только вывеска, а за ней можно рассмотерть еще одного интересного персонажа, как некто Червонопиский
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Доктор 23.03.2012 10:55
Черкасец, Фрезениус - фирма с мировім именем . Нам такорй уровень лечения до их прихода и не снился. Єта, как ві говорте "приватна фирма"- общепризнанній мировой лидер по гемодиализу. И лечение каждого черкасского пациента осуществляется прямо из Франкфкрта на Майне. Ни одного предписания здесь никто не делает. Просто людям дали почуствовать разницу между скорой смертью и надеждой полноценно жить! А чтобі ві вібрали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 ВВ 23.03.2012 08:13
Оксана ви маєте рацію. Але чому не звертаєте увагу на те, що Фрезеніус є ценічним намагання бізнесмена від будівництва та медицини Калашника просто наживатися на людському горі. Чому ви не пишете про те, що «Гамбро» є структурою, контрольованою Тулубом, а конфлікт з Калашніком є виключно боротьбою за конкурентне поле? Всім дуже хочется рятуватим людей, при цьому отримуючи щедрі гроші з бюджету!
Взагалі повинні відбутися чесні та відкриті тендери по розміщенню послуги медичної за державний кошт. А Фрезеніус в такому випадку неодмінно програв бі. бо ціни захмарні! Гроші Калашнику потрібні. Дай тулубу також...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Оксана Колісник 22.03.2012 20:02
Якась дуже нелюдська ситуація виходить. Інформаційно зовсім не по-людські читаються звіти відповідальних за галузь охорони здоров'я про кількість ліжок та хворих. Хіба ж у цій (та й у будь-якій) справі тільки кількісні виміри? Користуються поняттям "оптимальність", але де її критерії? Ну скажуть: маємо стільки-то хворих із нирковою недостатністю і в бюджеті на них стільки-то коштів. Тому - на кожного припадає відповідно.Хочете у Фрезеніус - будь-ласка, але саме цю суму ми перерахуємо клініці за ваше лікування. Хочете до обллікарні - сума піде туди. Нехай би люди самі прийняли рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Черкасець 22.03.2012 19:15
Олено, що ж Ви не переконали свого товариша зробити гемодіаліз? Чи усвідомлював він, що невиконання рекомендацій лікарів неминуче приведе до трагедії? Але я не розумію, до чого тут "Фрезеніус". Це ж приватна фірма?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Аналитик 22.03.2012 17:32
100 процентов! -пресс-служба губернатора работает против губернатора. Ну не бывает настолько тупых чиновников,чтоб ы вообще БЕЗ МОЗГОВ, тем более близких к журналистике!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Олена Марченко 22.03.2012 16:34
Ще один момент: а хворим на ниркову недостатність, котрі мітингують і перекривають міст через Дніпро, в такому випадку по-Вашому нема що робити? Ви вважаєте, вони таку розвагу собі знайшли чи як?
Чому б вам, шановна прес-служба, і губернатору не спуститися до людей і не пояснити їм цього? Не заслухати їхню сторону цієї проблеми? Можливо, якщо вони там мітингують – не все так просто і чудесно як ви описуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Олена Марченко 22.03.2012 16:33
Шановна прес-служба Черкаської ОДА!

Між статтею та блогом є дві суттєві і дуже великі різниці. Стаття – це узгоджений з редактором і керівництвом матеріал, визначеного формату, котрий суворо контролюється і обмежений шпальтою. Блог – це довільна думка, емоція, спостереження. За статтю – платять гроші. За блоги – ні.
Хто по-вашому міг замовити вашого шефа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Детектор 22.03.2012 16:14
Гидко слухать їхні відмазки! Для них уже і людські життя нічого не варті?! Це що за дурнуваті натяки - виходить, це "Фрезеніус" замовив публікацію? Брешіть-брешіть, хлопці - десь не в цьому вимірі для вас вже смола у котлах булькає.