реклама Делікат

На правобережжі озерної частини Кременчуцького водосховища відбувається активне берегоруйнування в Чигиринському районі Черкащини.

Небезпечні місця розмиву берегів у верхів’ї водосховища – у Канівському і Черкаському районах. На цих ділянках необхідне термінове кріплення берега. Невиконання таких заходів може привести до руйнування очисних споруд м. Канів і забруднення водосховища, а також руйнування берега і захисної дамби в районі сел Тубільці та Хрещатик.

Негативними наслідками переформування берегів водосховища є безповоротні втрати земельних угідь різного характеру і призначення. Загальна площа земель, втрачених за період експлуатації Кременчуцького водосховища – 2033 га, із них понад 1600 га – територія Держлісфонду (протиерозійні лісосмуги вздовж узбережжя).

На сьогоднішній день з 800-кілометрової довжини берегової лінії Кременчуцького водосховища зазнають розмиву загалом 202 кілометри берегів, а береги загальною довжиною 148 кілометрів захищені дамбами і берегоукріплювальними спорудами (так звані техногенні береги), повідомляє прес-служба Черкаського регіонального управління водних ресурсів.

реклама

Коментарі  

 
+4 #1 карборунд 24.03.2012 17:24
Кажіть одразу, що є один і єдиний "вихід", це - приватні і царські поселення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100