Під час обговорення основних завдань значну увагу було акцентовано на діях особового складу, що входить до штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Зокрема, розглядалися основні завдання штабу та першочергові дії з ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації в зоні відповідальності.
Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації утворюється на місці НС для організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. До його складу входять не лише працівники ДСНС та керівники аварійно-рятувальних служб, що беруть участь у ліквідації наслідків НС, багато завдань також покладається на представників органів влади, установ та організацій.
Підводячи підсумок навчань, заступник начальника Управління з реагування на НС полковник служби цивільного захисту Олександр Горобець відмітив важливість проведення таких занять. «Ми повинні здійснювати постійний моніторинг оперативної обстановки у зоні НС, займатися організацією і координацією дій залучених до ліквідації наслідків НС сил та засобів. Завдяки такому підходу ми зможемо максимально ефективно реагувати та ліквідовувати надзвичайні ситуації» - зазначив Олександр Горобець.
Про це повідомляє ДСНС України в Черкаській області.
реклама