реклама Делікат

Ольга Козько: "Голові чорнобаївського тервиборчкому винесено попередження"

Ольга Козько: "Голові чорнобаївського тервиборчкому винесено попередження"

Сьогодні, 11 жовтня, Черкаська обласна виборча комісія прийняла на своєму засіданні рішення про скасування постанови Чорнобаївської районної виборчої комісії, яка, нагадаємо, 8 жовтня, відмовилася реєструвати списків кандидатів у депутати від «Батьківщини» до селищної та районної рад по багатомандатному округу та по мажоритарних округах. Про це «Прочерку» повідомила голова обласної виборчої комісії Ольга Козько.

Як ми вже повідомляли,  Чорнобаївський райвиборчком також відмовився реєструвати, крім списків "Батьківщини", також списки Соціалістичної партії, а також Селянській партії України та Партії пенсіонерів.
– Ми скасували рішення Чорнобаївського терчвиборчкому і тепер список депутатів від «Батьківщини» повинні зареєструвати. Крім того, ми ще й винесли голові Чорнобаївської комісії попередження, – говорить Ольга Козько. – Що ж до незареєстрованих списків інших партій, то вони скарги не подавали, а тому обласна комісія нічого по цих партіях не розглядала.

реклама

Коментарі  

 
-4 #12 Чорнобаївські панянки 13.10.2010 11:27
От тобі й "Батьківщина" на Чорнобаївщині!
Голова Чорнобаївської райради преміював себе близько 40-ма тисячами гривень.І знову стоїть в перших номерах в списку кандидатів до райради.Чи не ганьба???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Виборець 12.10.2010 14:15
Саме в такій державі я мрію жити - в державі, де кожна людина, незважаючи на посади і соціальне становище чітко дотримується закону. Після таких рішень ОВК дійсно починаєш вірити, що це можливо. Це ті гасла Майдану, які повнюстю знівелював і знищив екс- президент Ющенко, а Партія Регіонів взагалі не бере їх до уваги,живучи не за законом, а "по понятіям".Пам"ятаєте оте з Майдану- "Всі будуть рівні перед Законом". Дякую голові ОВК за дотримання діючого законодавства, а партії "Батьківщина" за те, що довели безграмотному і нахабному Копиці та його покровителям з Партії Регіонів, що закон в Україні є. Слава Україні!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Lavazza 12.10.2010 13:54
коли в наші часи дотримується Закон, становиться не так страшно за майбутнє... бо вже складувалось враження, що в нашій державі нічого по-нормальному, законно, а не як потрібно чи вигідно владі, зробити не можно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 oksi 12.10.2010 13:33
Є надія.Не всі ще поприсідали та ПОСИНІЛИ від страху. Шановна Голово,браво за повагу до Закону
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Олег12 12.10.2010 11:34
ПР - поміняйте копицю на грамотного . Бо "запорить" весь процес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Олег 12.10.2010 11:33
А я хочу відзначити членів ТВК в Чорнобаї, що голосували проти, або
утримались. Уявляю , який на них чинився тиск. Вони - справжні
партіости своєї Чорнобаївської землі, і на відміну від Копиці знають
Закон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Андрей 12.10.2010 11:25
Дякую голові ОВК за дотримання Закону. Закон - понад усе. Шкода,
що інші 2 партії не звернулись зі скаргами. Те, що показата ТРК Вікка
в новинах - дає переконання, що і іх би зареєструвади. Батьківщина -
молодець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Саша 12.10.2010 11:21
Браво! Молодці Батьківщинівці! Не бійтеся ціх регіоналів, на
стороні справедливості - закон. Добивайтеся своїх прав, бачите - це
можливо. Головне , щоб руки не опустилися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Ай-я-яй 12.10.2010 10:57
Мабуть, рішення було непростим, але більшості людей все-таки важливо поважати в першу чергу самого себе. Для меншої частини - важливіші гроші, посади, бізнес. Тому і з'являються такі ось копиці як на Чорнобаївщині.
Пані Ольго! А Вам - респект!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Україночка 12.10.2010 08:21
Є чесні люди і це дуже приємно. Люди визначаться своїми голосами. кого вони підтримують. А от копиць таких варто відсторонювати від займаних посад. Хай сидять дома і насіння лузають. Більше користі буде людям. Пані Ольго, прийміть слова подяки.