У найближчі три тижні – за сприятливих погодних умов та відсутності додаткових перешкод – у черкаському парку «Сосновий бір» планується встановлення атракціону «Колесо огляду», який буде абсолютно безпечним та надійним в експлуатації.

image.php Про це сьогодні під час засідання виконкому наголосив директор КП «Дирекція парків» Андрій Куча, пише сайт міськради.

Таким чином пан Куча спростував поширену під час понеділкової ранкової наради інформацію начальника управління ДАБК Бориса Євмини щодо технічних недопрацювань у фундаменті майбутнього атракціону, які потрібно усунути. І допоки цього не буде зроблено – ні про який монтаж та відкриття «Колеса огляду» – не може бути й мова.

Заступник міського голови Юрій Ботнар у такій категоричності зазначеного посадовця вбачає упередженість – з метою затягнути час. Адже той – від початку був обізнаний з ходом усіх проектних робіт на цьому об’єкті та в робочому режимі міг вказати на технічні неточності, якщо такі були. А не чекати – фінальної частини з безпосереднім монтажем обладнання.

У свою чергу, Андрій Куча додав, що 3 червня до Черкас має приїхати монтажна організація, яка буде встановлювати атракціон, на який має всі належні експертні висновки, що засвідчують правильність розрахунків.

Також абсолютну надійність та безпечність експлуатації майданчику та фундаменту засвідчує і підрядник Олександр Ільченко, запевнивши у фаховості та якості проекту.

– У Черкасах буде встановлено «Колесо огляду» українського виробника ТОВ «Сармат» (м. Вінниця), заввишки 30 метрів. Це підприємство має значний досвід роботи у напрямку виробництва та встановлення атракціонів, як в Україні, так і європейських країнах. Приміром, серед останніх їх проектів був монтаж значно більшого «Колеса огляду» в Австрії. У Києві, приміром, діє подібний атракціон, який за проектом змонтований взагалі без фундаменту. Тому щодо гарантій безпечності та якості конструкцій майбутнього атракціону в Черкасах, а також – відповідності підготовленого фундаменту й майданчику проектанти та завод-виробник відповідають максимально, – зауважує керівник КП «Дирекція парків».

реклама

Коментарі  

 
+15 #1 007 28.05.2019 15:31
Не дай боже колесо впаде і постраждають люди, то Кучку і Ботніка порвуть на куски. Щось у них підозріло фанатичне бажання запустити цей атракціон, чи не капнула капусточка від підрядника?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100