Громадський активіст, один із чільних представників команди Володимира Зеленського на Черкащині Анатолій Хмільківський обурений станом доріг в області і звернувся до президента через «Фейсбук».

61558858_1249066035249615_5690433004040617984_n

«Від дороги Черкаси-Умань залишився тільки напрямок і така проблема в усій області. Звертаюсь офіційно до Президента Володимира Зеленського та прошу взяти під особистий контроль питання відсутності доріг на Черкащині.

Новостворену громадську раду при Черкаській ОДА прошу ініціювати керівництво області представити звіт про стан доріг, програму фінансування та капітального ремонту доріг Черкаської області.

Закликаю Черкащан прийняти активну участь у цьому питанні. Від нашої небайдужості залежить розвиток та майбутнє Черкащини», - зазначив Анатолій Хмільківський.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 Свідомий громадянин 30.05.2019 14:14
Он самозванец, нет никаких представителей Зеленского в нашей области,партия работает только в интернет режиме,это 100% информация,пуст ь он даже не мечтает примазаться к команде Президента, этого не будет однозначно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Ох 30.05.2019 09:35
Якщо член команди до чого ці публічні понти ?
Звертайся безпосередньо ло лідера або лідерів команди і покажи репортаж з перемовин і конкретні їх відповіді.
Втомилися ми від таких вискочок....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Вова 30.05.2019 08:48
Це ..., а не представник Зеленського.
Як він аеропорт відбудував?Супер?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Skepitik 30.05.2019 08:13
До Верховної забажав ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Дональд Трамп 30.05.2019 08:10
Сейчас два еврея рванут,гройсман не смог,а мы как просил вова будем смеяться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Игорь 30.05.2019 07:38
Надо ещё Вельбивца спросить , как он с вертолёта дороги ремонтировал? В дорожных службах ничего не менял, никого ни зачто не спросил, значит всё устраивало. Правильно народ черкасский оценил- недогубернатор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 язон 30.05.2019 06:18
Член Президента прав: хай Зеля приезжает и кладёт асфальт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Скептик 29.05.2019 23:37
Цитую Анатолій Хмільківський:
один із чільних представників команди Анатолія Зеленського на Черкащині ... звернувся до президента через «Фейсбук».

Дурень. Хіба ж члени команди звертаються до керівника через Фейсбук? Треба було в Інстаграмі писати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 [email protected] 29.05.2019 22:44
Лысак поярче их щемит за дороги )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Громадянин 29.05.2019 22:16
А по суті статті все правильно. Бездіяльність обласного чиновництва просто вражає. В минулому році вказана дорога не ремонтувалась і в цьому мабуть не планується, адже вже останні дні весни, але ніхто нічого робити не збирається. Соромно і сумно. Чого очільники області з цього приводу мовчать?