реклама

реклама

Виступаючи 5 квітня на сесії Черкаської міської ради, депутат обласної ради Любов Майборода порадила міській владі запровадити електронну систему голосування.

– Я думаю, у нас в Україні вже немає в обласних центрах рад, де немає електронної системи голосування. Я розмовляла з апаратом нашої ради – 200 тисяч коштує переносна система електронного голосування. Можна це запровадити! Я думаю, що при 180 мільйонах бюджету розвитку 200 тисяч знайти можна. Вважаю, що голосування тоді буде значно оперативніше й інформація щодо голосування буде достовірніша, – зауважила Любов Майборода.

До такого зауваження депутата обласної ради, очевидно, спонукала ситуація, що виникла під час голосування одного з питань. Депутати міськради голосують, піднімаючи руки. Сидять народні обранці у залі за столами, що поділені на три ряди. За одним з них голоси рахує депутат Ігор Кіта, який саме невчасно кудись вийшов. Тож підняті руки у цьому ряду ніхто не порахував. Депутат Сергій Ткаченко, який має страхувати Кіту, про щось задумався. Унаслідок цього голосування зірвалося і довелося все починати з початку.

Під час виступу Любов Майбороди міський голова Сергій Одарич кинув репліку на її адресу: «В обласній раді порядок вже наведений. Треба в міській ще навести…»

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Масон 07.04.2012 20:43
Цитую євроінтеграція:
Це на публіку одаричеве плем`я розповідає про "сучасні технології", а на практиці -печерний феодалізм. :cry: Інакше племені - Гамплик!! :lol:

Завдяки голосувнню по "набокіній" Бродський з Одаричем стали доларовими мільйонерами, а члени племені - Швець, Мирза, Ліходькін, Кудрявцев та К будують "Місто успіху" :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Тамара 07.04.2012 18:18
Одаричеве плем`я без каламутного голосування не зможе провертати свої оборутки. Електронне голосування вільним від совісті демократам не потрібне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Тамара 07.04.2012 18:15
Голосуванн в міській раді - суцільне шахрайство. А має бути поіменним по всім питанням, щоб люди знали як кожен голосує. А то на словах всі за народ, а народ живе все гірше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Alexor 07.04.2012 17:08
Еще Ленин говорил , что у нас любая кухарка может управлять государством. Вот и управляют кухарки-недоучки .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Юрій 07.04.2012 16:52
Цитую Дід, який знає усе:
Краще ці 200 тис на лікування в дитячу лікарню пустити. Від того, що депутати голосуватимуть руками чи ногами мені ні холодно ні жарко, а от ремонт в якомусь відділенні - оце справа.

Голосування руками є складовою шахрайства, коли "не важливо, як голосують, важливо, як рахують".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Оксана Колісник 07.04.2012 14:46
Цитую Дід, який знає усе:
Краще ці 200 тис на лікування в дитячу лікарню пустити. Від того, що депутати голосуватимуть руками чи ногами мені ні холодно ні жарко, а от ремонт в якомусь відділенні - оце справа.
Як Вам "ні холодно ні жарко", то чому Ви тут? І кому "краще" анонімність результатів голосування ? Тому, хто хоче "рибку в каламутній водичці ловити"? Лікарня має потреби у 200 тисячах? То чому вони не враховані в бюджеті? Скажімо, замість допомог на оздоровлення керівному складу виконкому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Оксана Колісник 07.04.2012 14:30
Цитую Кукринікси:
ОДАРИЧ - ХАМ вищого гатунку. На сесії всіх перебиває і коментує кожен виступ. Середня освіта не дозволяє примітивній людині зрозуміти равень посади.
Та при чому тут освіта! Нормальні люди і з ЦПШ були людьми з гідністю. Скільки просто святих людей "акадємієв" не закінчували, що не завадило їм виявити свої найкращі якості, глибоку порядність, бути корисними людям. А освіта для осіб зі спотвореними морально-етичними установками підвищує небезпеку для тих, хто потім матиме контакти з, назвемо їх "освіченими покручами". Все - від родини. Статки, влада, безкарність тільки виявляють недоліки виховання. Людина, яка шанує своїх батьків і переймається долею дітей, в дорослому, свідомому віці має завжди думати про наслідки своїх вчинків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Платон 07.04.2012 12:51
Креатиативному менеджеру Одаричу куди зручніше рахувати "дєдовським способом"...і всі розуміють чому...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Григорій 07.04.2012 11:55
Одарич перетворив міську раду,як і все місто, у великий смітник, де войовниче хамство мера та Ніни Набокіної є взірцем поведінки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Кукринікси 07.04.2012 11:23
ОДАРИЧ - ХАМ вищого гатунку. На сесії всіх перебиває і коментує кожен виступ. Середня освіта не дозволяє примітивній людині зрозуміти равень посади.